PŘÍRODNÍ KOSMETIKA / DOPLŇKY STRAVY vegan

SUPER RÁNO

21:24Tereza Moučková


Ahoj holky!Dneska vám chci ukázat pár super pomocníků, kterými si doplňuji energii a vitamíny v  těchto teplých dnech :)ZNÁŠ MORINGU?


Pokud ne, nic si z toho nedělej, já ji objevila docela nedávno! Říkáš si k čemu je dobrá? Moringa je super potravina patřící k největším zdrojům rostlinných bílkovin. Její listy obsahují všech 8 esenciálních aminokyselin. Pokud máš tedy stejný problém jako já, hlídat si ve stravě dostatek bílkovin, určitě se na ni podívej :-) 


A ZASE TA MATCHA!


Jak jistě víš, zbožňuji matcha čaj. Nedávno jsem objevila meruňkový matcha shake, stačí ho rozmíchat s vodou, přidat led a parádní letní osvěžení plné energie je na světě!


TO NEJLEPŠÍ NAKONEC!


Nestíháš se ráno nasnídat? Já někdy ano. Proto mám v ledničce tuto snídaňovou směs od firmy Iswari.

"Bio snídaňová směs Acai jahoda a banán obsahuje díky bio pohankové krupici a vloček z bezlepkového a naklíčeného ovsa vysoký podíl pomalu stravitelných sacharidů a dodává tak organismu energii, aniž by nadměrně zatěžovala tělo nezdravými cukry. Açai je ovoce s jednou z nejvyšších antioxidačních kapacit na světě."

Směs můžeš zalít vodou a udělat si z ní kaši, nebo si ji nasypat do jogurtu. Já ji také často sypu na mugcake nebo do ovocného salátu s řeckým jogurtem. Nedokážu si už bez ní ráno představit :-)Všechny produkty seženeš na eshopu Folly.cz. Mají tam opravdu široký sortiment zdravých potravin a doplňků stravy. Já už si tam dělám zálusk na nějaký dobrý protein a další dobroty :-)

JAKÉ JSOU TVÉ OBLÍBENÉ SUPER POTRAVINY?

Měj se moc hezky!You Might Also Like

0 comments

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!