PŘÍRODNÍ KOSMETIKA / DOPLŇKY STRAVY

PŘÍRODNÍ KOSMETIKA, KTERÁ MI POMÁHÁ V BOJI S AKNÉ

16:20Unknown


V parfumeriích Marionnaud se nedávno objevila nová značka přírodní irské kosmetiky Human + Kind a já jsem opravdu moc ráda, že jsem ji vyzkoušela.


Značka Human + Kind obsahuje čistě přírodní ingredience, svými výrobními procesy dbá na šetrnost vůči planetě. Produkty mají nejen skvělé účinky, ale i obaly! :-)

V poslední době jsem totiž ze své pleti opravdu hodně zoufalá. Po tom, co jsem vysadila HA se mi pleť doslova zbláznila a vypadá ještě mnohem hůře než v pubertě. Tvoří se mi na ni hodně akné, zejména na tvářích, kde se mi nikdy netvořilo. Proto jsem toho za posledních měsíců vyzkoušela opravdu hodně, ale nic mi nezabralo, naštěstí jsem vyzkoušela tyto dva produkty.Od značky Human + Kind jsem začala používat čistící krém Wash off facial cleanser a pleťový krém Family Remedy cream.

Čistící krém ve svém balení navíc ukrývá jemňoučkou mycí žínku. Obsahuje aloe vera a přírodní oleje. Pleť jemně vyčistí, zanechá ji uklidněnou, osvěženou a hydratovanou.

Krém Family remedy obsahuje kokosový olej, výtažek z aloe vera, tea tree a další. Nádherně voní, i když vypadá hutněji, do pleti se krásně vsakuje. Pleť uklidňuje a dezinfikuje. Je skvělý na akné, štípance od hmyzu či jizvičky.


Malý kalíšek ukrývá tělové soufflé. Jedná se o našlehaný krém, vhodný na celé tělo. Obsahuje olej z meruňkových jader a pleť je po něm hebká jako samet. Je perfektní na suché lokty nebo nehtová lůžka. :-)


V poslední době se mi osvědčilo, že méně je někdy více. Od té doby, co používám na pleť jen tyto dva produkty se pleť pomalu dostává do normálu. Akné mám stále hodně, ale postupně mizí, doufám, že se dostanu do bodu, kdy bude zase zcela pryč! :-)KOHO TAKÉ TRÁPÍ AKNÓZNÍ PLEŤ? CO VÁM ZABRALO? BUDU MOC RÁDA ZA VŠECHNY RADY!

Měj se hezky!


You Might Also Like

0 comments

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!