HAUL KOSMETIKA

NOVINKY /MAYBELLINE & REVLON/

8:00Tereza MoučkováPár dní po našem stěhování si ke mě našly cestu dva krásné balíčky plné dekorativní kosmetiky od značek Maybelline a Revlon  :-)


Pokud mě sleduješ na instagramu, asi už moc dobře víš, co se v balíčcích ukrývalo. A pokud ne, tak se na to teď můžeš se mnou mrknout!

Balíček od Maybelline mě opravdu překvapil! Co v něm všechno bylo?O tekutých rozjasňovačích už jsi určitě slyšela a pokud ne, určitě na ně mrkni. Jsou extra pigmentované, takže se s nimi dá vykouzlit krásný letní rozjasněný look. Buď s nimi však opatrná, hlavně pokud se plánuješ fotit. Na jednu stranu udělají rozjasněnou pleť, pokud však naneseš moc velké množství, pleť může působit spíš mastným dojmem.

 Dříve jsem měla tyto rozjasňovače moc ráda, zkoušela jsem je i od značky Loreal. Od té doby, co však válčím s hodně aknózní pletí se raději rozjasňovačům a tvářenkám vyhýbám, abych na pupínky ještě mnohem více neupozorňovala.V balíčku také byla nová řasenka Push up angel, která má opravdu zajímavý kartáček, toto jsem ještě neviděla! Chvilku mi trvalo, než jsem se s ním naučila manipulovat, ale po druhém použití už mi to přišlo i přirozené. Řasenka je spíš vhodná pro slečny s objemnějšími řasami, krásně je pročeše, jednu vedle druhé a nadzvihne. Já mám raději řasenky, které i zahušťují, tato mi vykouzlila velice přirozené řasy.


Paletka The 24 karat nudes mě překvapila svoji kvalitou stínů! Stíny jsou sametové, nepráší a pigmentace je prostě skvělá! Dávám plusové body i za zvolené barevné kombinace.Balíček ukrýval i tyto rtěnky. Když jsem viděla kolik jich je, nevěřila jsem svým očím :-D
Rtěnky jsou hydratační, struktura je gelovito-krémová. Pigmentace střední.
Toť vše k balíčku od Maybelline, snad jen ti napovím, ať sleduješ moji FB stránku, protože si budeš moci o některé z těchto produktů zasoutěžit! :-)

A teď už balíček od Revlonu!


V balíčku od Revlonu na mě čekaly 2 nové gelové rtěnky a nádherná rozjasňující tvářenka!

Do tvářenky v odstínu sunkissed jsem se zamilovala na první pohled a je to jediná tvářenka, kterou teď používám. Světlé pleti dodá zdravou barvičku, jemně rozjasňuje a moc hezky drží. Líbí se mi, že je opravdu decentní, hodí se ke všemu a nezvýrazňuje akné.Rtěnky mají novou gelovou strukturu. Na rtech jsou opravdu příjemné, po prvním přetření rty dokonale zabarví. Na rtech drží tak 2 - 3 hodinky. Barva mizí postupně a moc hezky voní!
Nude barvička je v odstínu 700 Sand a je skvělá na každodenní nošení. Pokud se nebojíš barviček, jdi do té růžovky v odstínu 735 Garden, ukrývá v sobě růžovo fuchsiové tóny.JAKÉ JSOU TVÉ OBLÍBENÉ PRODUKTY OD ZNAČEK MAYBELLINE A REVLON?

Měj se krásně, užívej si sluníčka!

You Might Also Like

4 comments

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!