KOSMETIKA LÍČENÍ

PERFEKTNÍ RTĚNKY PRO SVĚŽÍ JARNÍ LÍČENÍ

22:15Tereza Moučková


 Nové vyživující rtěnky od Avonu True Colour Supreme se vážně povedly! Mají krásné balení a ještě krásnější vnitřek. Pokud máš ráda trendy mramor, určitě si je zamiluješ. Kromě skvělé pigmentace mají totiž tyto krásky mramorový vzor! Je mi skoro líto je používat, abych si je neponičila. :-)Rtěnky jsou hydratační,  konzistence je máslovitá, za ty penízky mají opravdu skvělou pigmentaci a vydrží bez jídla asi 2 - 3 hodinky. Pro delší výdrž je však lepší nejdříve zafixovat rty konturovací tužkou. Rtěnky mají jemný a decentní lesk a moc hezky voní! 

Přiznám se, že pokud mi rtěnka nevoní, ať má sebehezčí obal, prostě letí do koše :-D


Můj nejoblíbenější odstín je Nurturing Nude (úplně vpravo). Je to dokonalý odstín nude rtěnky, který jsem moc dlouho hledala. Naprosto dokonale sjednotí mé tmavší rty a zjemní je. S tímto odstínem se patlám od rána do večera. :-)


Růžový odstín Softes peony je také nádherný, je to krásná barvička na jaro, dodá obličeji šmrnc a růžová teď přece letí! Vínová rtěnka je skvělá v kombinaci s nahým líčením, stačí nanést pouze řasenku a rtěnku a vyrazit do víru velkoměsta.


CO ŘÍKÁŠ NA TYTO RTĚNKY ŘÍKÁŠ? VYZKOUŠELA JSI JE? JAKÁ BARVIČKA SE TI LÍBÍ NEJVÍC?

Měj se hezky!


You Might Also Like

1 comments

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!