KOSMETIKA ŽIVOTNÍ STYL

KONEČNĚ JSEM HO NAŠLA

18:20Unknown


Vždycky jsem byla blázen do dekorativní kosmetiky. O něco menší do pleťové a do čeho jsem blázen vůbec nebyla, byly parfémy, tedy až do letošního roku, kdy mě chytlo šílené nutkání najít si ten svůj dokonalý parfém, kterým se budu každé ráno vonět a který bude takovým mým poznávacím znamením. 🎀Na nedostatek parfémů jsem si nikdy nemohla stěžovat, mám jich doma opravdu hodně. Většinou jsem je však dostala jako dárek, a i když mi voněly krásně, nikdy to nebyla TA vůně s velkým V, u které bych si řekla, to jsem prostě já! Věř tomu nebo ne, až do letošního roku jsem si nikdy nekoupila sama parfém! 

Proto jsem se vydala na velkou pochůzku po všech parfumériích a čichala jsem a čichala. Nemohla jsem však nic najít! Chtěla jsem vůni, která by byla hřejivá, květinová, trochu sladká, trochu orientální a trochu sexy. A hlavně, aby se ke mně hodila. Očichala jsem nejmíň tucet parfémů a nic, takže jsem začínala být pomalu zoufalá.

Jednou, když jsem šla zase z nákupu, jsem se zastavila v parfumérii a všimla si malého hezkého flakonku s kytičkou s názvem Trésor Midnight Rose od značky Lancome.  Nikdy předtím jsem si ho nevšila, možná i proto, že byl na nejvyšší poličce. 


Otevřela jsem flakónek a nechala jsem kapky vůně dopadnout na mé zápěstí. V sekundě mi proběhlo hlavou, to je on, mého srdce šampion! Konečně jsem našla vůni, která ke mně pasuje. Je elegantní, jemná a hřejivá zároveň, sexy a šik!

Připomíná mi, teplý letní večer v Paříži, procházku rozkvetlým parkem, pivoňky, růže,  rendez-vous v nějakém typickém pařížském podniku, rozevláté vlasy, cvakání podpatků....

Na internetu jsem se snažila dopátrat i popis vůně přímo od výrobce a myslím, že jej dokonale vystihuje! 

"Nová dávka Pařížské romance nám nabízí příběh začínající vášnivými akordy maliny a bohatými tóny růže. Láska na první pohled, která propukla mezi jemnou růží a plnou malinou pokračuje sofistikovanou a elegantní cestou jasmínu a pivoňky, růžového pepře a rybízových lístků. Základní tóny poskytují komfort a zklidnění a jsou namíchány z teplé a jemné vanilky, dřevěných tónů a mošusového závoje."


Přiznám se, že i když jsem měla doma spoustu parfémů, vždycky jsem se ráno s nimi zapomněla navonět, od té doby co mám doma Trésor jsem na to ještě nezapomněla a každé ráno se těším, až se  kolem mě rozlehne ta krásná vůně! 

Parfémek mám z e-shopu PARFÉMY EL-NINO. Mají tam parfémy i dekorativku za skvělé ceny.  U dražšího parfému je člověk rád za každou ušetřenou stokorunku. Říkala jsem si, že si z e-shopu pořídím 30ml a potom si dokoupím novou vůni na letišti v Londýně, parfém tam byl však mnohem dražší, takže jsem si ho nekoupila a mám v plánu si ho pořídit opět na ELNINU, snad mi ho nevyprodají!  

NAŠLA JSI UŽ TEN SVŮJ PARFÉM? JAKÁ VŮNĚ SE TI LÍBÍ? 

 Měj se krásně!


You Might Also Like

1 comments

  1. Stejně jako ty, mám pořád několik parfému a ještě jsem nenašla ten "můj". Tak doufám, že se mi brzy poštěstí, jako tobě.

    OdpovědětSmazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!