INSPIRACE ŽIVOTNÍ STYL

RŮŽOVÁ JE PROSTĚ CHIC

19:18UnknownKonečně je tady jaro v plné své kráse! Všechno začíná pěkně rozkvétat, sluníčko svítí o sto šest a i výlohy obchodů se začínají pěkně zbavovat černých a šedých barviček a naopak září krásnými pastelkami a  hlavně růžovou! 


Nevím, co se to se mnou děje, ale i já jsem se do té růžové letos zamilovala! Je potřeba si někdy ten život kolem sebe osladit :-) Už mám doma svítivě růžové lodičky, které ti určitě ukážu - už jsem si s nimi stihla vykouzlit i krásný puchýř na patě, ale nemohla jsem jim prostě odolat! Kdo by to byl tušil, že centrum Prahy není zrovna stvořené pro lodičky :-)
Dále jsem si pořídila ve slevách pudrově růžové sáčko ze Zary, je jak cukrkandl, ale moc se mi líbí! Celkově mě toto jaro chytla romantická nálada, nejradši bych vzala své růžové sako a lodičky na výlet do Paříže! 

Nevím, jestli jsem ti to o sobě už říkala, a zbožňuji Paříž. Francouzštinu se učím už deset let a v Paříži jsem byla 3x a jednou i na výměnném pobytu. Je to moje srdcová záležitost!

Říkala jsem si, že bych trochu té mojí francouzské vášně přenesla i sem na blog a články bych trošku ladila ve francouzském duchu, co ty na to?  :-)

V zimě jsem si stihla docela dost vytřídit svůj šatník a zbylo mi tam pár základních kousků, proto už zase pokukuji po obchodech, čím bych ho doplnila. Určitě si chci pořídit nějaké světlé růžové šatky s volánky, malou kabelku, do které se vejde všechno (nebo alespoň peněženka, telefon, parfém a rtěnka) a sluneční brýle! No a taky nějakou sukýnku (líbí se mi ty plisované, vzdušnou halenku s velkou mašlí u krku a tak dále, znáš to! :-)

Toto jaro chci vést svůj šatník v elegantním, ženském, romantickém stylu. Chci být prostě CHIC! Jsem zvědavá, jestli se mi to povede nebo zase sklouznu i k něčemu výstřednějšímu. Drž mi palce :-)


Oblečení na obrázcích najdeš v online obchodech SHEEGO, ZOOT a HM.


JAKÁ BARVIČKA TOTO JARO OMÁMILA TEBE? MÁŠ RÁDA RŮŽOVOU?

Měj se krásně!
You Might Also Like

2 comments

  1. Já se teda letos také zamilovala do tohoto jemného odstínu růžové a pořídila si volné kalhoty culottes a kabátek na jaro! Co se týče stylu, tahle barva mě také hned naladila na elegantnější styl, tak uvidíme :) A trochu té tvé francouzské vášně by rozhodně bylo pozitivním přínosem! Když je něco vášní, psaní je pak mnohem autentičtější a čtivější, tak bych to být tebou rozhodně zkusila. Já osobně bych takové články či inspiraci rozhodně uvítala :) Navíc Francie je prostě pojem a líbí se snad všem!

    OdpovědětVymazat
  2. Nádhera! Také mám slabost pro růžovoučké odstíny, mám ráda i sytější odstíny růžové, je to taková krásná barvička. Ráda bych si udělala radost lehčí bundou v takovém odstínu, podobné této. Poradíte mi, kde takovou sehnat? Budu moc ráda za všechny tipy. :-* Jinak Franci je krásná země, několikrát jsem tam už byla, Paříž je nepopsatelná - tam člověk musí jet, to se slovy nedá popsat. :-)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!