ZDRAVÉ MLSÁNÍ ŽIVOTNÍ STYL

2 TIPY NA ZDRAVOU, RYCHLOU A DOBROU SNÍDANI

8:00Unknown


Snídaně je pro mě nejdůležitějším jídlem dne. Vstávám kvůli ní o půl hodinky dříve a pořádně si ji užívám! Nedokážu si představit, že bych se o ni měla připravit, letět zběsile na autobus a nasnídat se až v práci, to bych radši přišla pozdě!

Miluju tu chvilku po probuzení, kdy je v bytě ticho, je slyšet pouze Joyekovo mlaskání (to, jak si pochutnává na své masité snídani), z okna proudí studený vzduch a první sluneční paprsky. To je pro mě nejideálnější čas na snídani. Žádná televize ani rádio, jen já, moje myšlenky a moje mňamózní snídaně :-) Ráno prostě dělá den!


A co nejraději v poslední době snídám?


❤ CHIA PUDDING ❤

Pokud mám méně času, připravím si snídani už den předem. V poslední době jsem si oblíbila chia pudding, konečně jsem totiž přišla na to, jak se dělá, aby z něj byl opravdu pudding a ne kaše. 


V Pepcu jsem si speciálně pro něj koupila roztomilou sklenici se srdíčky (stála mě asi 30 Kč) a jediné, co večer udělám je, že šupnu do mixéru trochu kokosového mléka (toho v plechovce), 3 lžíce tvarohu nebo řeckého jogurtu, 2 lžíce chia semínek, 1 lžíci lněných semínek, jahody, maliny nebo borůvky a celé to rozmixuji

Směs dám ve sklenici na noc do lednice a ráno stačí vytáhnout a zdlábnout! :-)


❤ SMOOTHIE BOWL ❤

Další mojí oblíbenou snídaní je "smoothie bowl"! Rozmixuji celý banán (trochu zmražený) s jahodami, borůvkami nebo malinami. Přidám tam řecký jogurt a trochu kefíru/kokosového mléka. Pokud máte moc tekutou konzistenci, můžete tam ještě přidat lžíci arašídového másla. Nakonec ozdobím kokosem, chia semínky, slunečnicovými semínky a banánem a zdravá snídaně je na světě! 


JAKÁ JE TVÁ NEJOBLÍBENĚJŠÍ SNÍDANĚ?

Měj se krásně!You Might Also Like

0 comments

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!