featured INSPIRACE

VYTVOŘ NĚCO KRÁSNÉHO

9:00Tereza Moučková


Volné nedělní odpoledne, kafčo, spousta fotek, prázdné album, lepíky a foťák... Prostě neděle dle mého gusta! Někdy je hrozně fajn dát telefon na letecký režim a utéct z online světa do offline! Ofline svět je totiž mnohem zajímavější a opravdovější než svět na sociálních sítích! V tomto světě, můžete na chvilku vypnout, utéct stresu a strávit chvilku jen s vaší fantazií a kreativitou. Pro mě jsou tyto chvilky balzámkem na duši.  I když miluji blogování, někdy si říkám, že kvůli sociálním sítím a internetu dost obětujeme a hodně z nás si to neuvědomuje.


"ZKUSME ŽÍT NA CHVILKU PŘÍTOMNOSTÍ A VYTVÁŘET V NÍ KRÁSNÉ VĚCI! KAŽDÝ ČLOVĚK NA TÉTO PLANETCE MŮŽE VYTVOŘIT NĚCO KRÁSNÉHO! NĚCO, CO BUDE JEN JEHO!"


Říkáte si, hmm tvořit, ale co? Nemusíte se pustit hned do velkého projektu a začít stavět mrakodrapy, najděte si něco, co vás baví, u čeho si odpočinete a načerpáte nový elán!

miluji focení, což už asi o mě víte.  Nedávno jsem se vrhla do tvoření fotoalba, ve kterém budou fotky za těch 8 let, co jsme se Štěpim spolu. Mé srdce zaplesalo, když jsem narazila na projekt vyvolej.to. Tento způsob vyvolávání fotek mě tak uchvátil, že jsem ho s vámi musela prostě sdílet 
(i když to tak může vypadat, tento článek není ve spolupráci s vyvolejto.)  😁


I když jsou fotečky trošičku dražší, řeknu vám, že vážně stojí za to! Jsou totiž jedinečné! 
A jak to funguje? Jednoduše! Své fotky nahrajete na vyvolejto web. Každou si v editoru můžete 
upravit - nastavit správný ořez či si do ní připsat nějaký textík. Domů vám přijdou fotečky srovnané v pěkné knížečce, takže stačí sehnat nějaké lepíky a nalepit je do alba.


Říká se, že vzpomínky a zážitky jsou to nejdůležitější, co v životě máme, šupněte je tedy do pěkného obalu 💋


VYVOLÁVÁŠ RÁDA FOTKY? CO KRÁSNÉHO SE TI V POSLEDNÍ DOBĚ POVEDLO?

Měj se krásně!
Terez

You Might Also Like

6 comments

 1. Polaroidy zbožňuju, protože mají takový retro nádech. Pokud jde o vyvolávání fotek, tak v poslední době ani nevyvolávám, ačkoliv fotím hodně. Vyvolávají se spíše fotky z rodinných akcí a tak, aby je měli i příbuzní.
  Proč módní a lifestylové časopisy nabízejí čtenářům jen inspiraci a aspirace? Přečti si můj článek: (link).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. U nás se taky vyvolávají hodně fotky z různých akcí, od té doby, co mi ze dne na den umřel počítač a přišla jsem o hodně fotek, jsem je začala vyvolávat i já :-) Děkuji za komentář!

   Vymazat
 2. Fotky z vyvolej.to jsou super! Sama už jsem vyvolávala dvakrát, jednu várku mám na nástěnce (stále vzpomínka na Erasmus) a druhou částečně zarámovanou do většího obrazu a částečně spolu s fotkama z Lomo analogu taky v našem cestovním deníčku. Je to super, tyhle chvíle, kdy něco kreativního tvoříš a naprosto vypneš :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já na ně přišla díky tobě :-D Viděla jsem je myslím u tebe na Instagramu a nějak mi to utkvělo v paměti :-) Děkuji Aničko za komentář!

   Vymazat
 3. Taky dělám fotoalbum a o vyvolejto jsem uz slyšela.
  Narozeninová giveaway

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Fotoalba jsou skvělá věc, mám už doma tři :-) Děkuji za komentář!

   Vymazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!