KOSMETIKA LÍČENÍ

LÁSKA NA PRVNÍ POHLED

8:00UnknownMiluji štětce na makeup a nejvíc na světě ty od značky Zoeva! Přiznám se, že jsem trochu váhala, zdali si je objednat, je to přeci jen trošku větší investice, ale pozitivní recenze a ty nádherné obaly mě přeci jenom přesvědčili! Od teď jsem s nimi jedna ruka a konečně se mi potvrdilo tvrzení, které říká, že:

"LÍČENÍ JE NAPROSTO JEDNODUCHÉ, POKUD MÁŠ TEN SPRÁVNÝ ŠTĚTEC!"


A protože už je mám doma několik měsíců, řekla jsem si, že nastal čas, abych ti ty mé miláčky představila!
106 Zoeva powder

Toto je pořádný chlupáč! Štětinky však ani po důkladném mytí nepouští! Má jemné syntetické štětiny, které při nanášení pudru krásně šimrají po obličeji. Používám ho hlavně na transparentní pudr.

.

104 Zoeva buffer

Tento štětec je určený na nanášení tekutého makeupu a svoji práci odvádí velice dobře. Makeup jemně zapracovává, nevytváří masku a zaručí perfektní krytí. Štětinky mu zatím také krásně drží a musím říct, že i ten makeup z něj jde při mytí lehce dolů.Zoeva Rose gold sada na oči

Když mi domů přišla tato sada, musím říct, že mi poskočilo srdíčko blahem. Tak jsem se na ni těšila! Sada ukrývá opravdu hodně štětců, pokud ji však nemáš kvůli vizážistice, hravě ti postačí tyto základní štětce, které patří mezí mé nejoblíbenější a  v denním líčení nejpoužívanější.


 227 Zoeva Luxe soft definer 

Tento štětec používám opravdu nejčastěji. Je skvělý na nanášení očních stínů. Štětinky naberou dostatečné množství stínu a krásně jej zapracují na oční víčko. Při troše cviku s ním krásně vystínuješ celé oko, takže ti hravě postačí například při cestování.

 228 Zoeva luxe crease 

Toto je bezesporu nejlepší štětec na blending! Stíny se s ním zapracovávají sami, štětinky jsou akorát tak dlouhé, že padnou do každého záhybu oka, stín v něm hezky zapracují a nevytáhnou ho moc nahoru. 


 231 Zoeva luxe petit crease 

Kouřové líčení snadno a rychle? S tímto štětcem to nebude žádný problém. Je skvělý, jak na nanášení a blendění základních stínů, tak na nanášení nejtmavšího stínu do vnějšího koutku oka. Preciznost zaručena. Při trošce zručnosti s ním dokreslíš i spodní oční linku.

 317 Zoeva wing liner 

Toto je opravdu nejúžasnější štětec na nanášené očních linek! Od té doby, co ho mám si užívám opravdu krásné, precizní linky alá pařížanka. Manipulace je hrozně jednoduchá, štětec linku nakreslí skoro za tebe! Tohle je prostě poklad!


ZNÁŠ ŠTĚTCE OD ZNAČKY ZOEVA? CO NA NĚ ŘÍKÁŠ? JAKÉ ŠTĚTCE POUŽÍVÁŠ TY?

Měj se hezky!


You Might Also Like

1 comments

  1. Nádherné štetce! Od Zoevy si plánujem nejaké štetce kúpiť, pretože sú nádherné :)
    my blog: THE COLORFUL THOUGHTS

    OdpovědětSmazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!