KOSMETIKA LÍČENÍ

JAK TO VYPADÁ V MÝCH KOSMETICKÝCH ŠUPLÍCÍCH

8:00UnknownO víkendu jsem měla díky viróze spoustu času, a tak jsem se vrhla do úklidu kosmetických šuplíků. A  protože jsem měla po ruce foťák, řekla jsem si, že vám to zdokumentuji. 💕

Všechna moje kosmetika se mi vejde do šuplíčkového kontejneru z Ikey. Někomu se může zdát, že toho mám hodně, ale já si myslím, že oproti jiným blogerkám toho mám tak akorát 🎀

Snažím se nechávát si pouze produkty, které za to opravdu stojí, nemám ráda, když mi věci přetékají z šuplíků. I když mám kosmetiku ráda, myslím si, že není třeba ji hromadit ve velkém. 

 

" Někdy si říkám, že by byl život o tolik jednodušší, kdybych měla jen 1 makeup, 1 řasenku, 1 tvářenku atd."

Tohle pravidlo se ale hrozně špatně dodržuje, když vám každý týden přijdou domů 3 balíčky 🎁 plné nových produktů. 80% produktů v šuplících tudíž tvoří věci, které jsem dostala, tak to berte s rezervou :-)

V 1. šuplíčku mám všechny své makeupy, pudry, podkladové báze, korektory a rozjasňovače. A taky ještě beauty blendery.


V 2. šupleti mám vše na oči a obočí - řasenky, oční stíny, linky. A taky čistič na štětce a dezinfekci.


Dále následuje šuplík s tvářenkami, rozjasňovači, bronzery. 😍


Poslední šuplíček je mix produktů na oči, které nepoužívám tak často a na rty. 💋


Kosmetické štětce mám převážně od značky Zoeva, jsou prostě nejlepší! Taky mám ráda štětce od Peti Lovely Hair - skvělá kvalita za málo peněz.


Své nejoblíbenější paletky mám ráda vždy po ruce, tudíž je mám v krabičce přímo na stole.


Můj stojánek na kosmetiku už určitě znáte, psala jsem o něm samostatný článek. V něm mám vystavené produkty, které používám nejvíce. Mám v něm hlavně rtěnky, ty které se zrovna barvičkou hodí do stávajícího ročního období. Díky tomu, je nemám pohozené v šuplících, mám o nich přehled a ráno, když spěchám mi to ušetří taky dost času 💋


Joye 🙈 samozřejmě s úklidem pomáhal, moc dobře ví, že mám v 1. šuplíku schované gumičky, což je jeho nejoblíbenější hračka, kočkám stačí ke štěstí tak málo :-)

JAK SKLADUJEŠ KOSMETIKU TY?

Měj se hezky!
Terez

You Might Also Like

12 comments

 1. Já skladuji kosmetiku různě na poličkám v šuplíčkách a všude kde je místo. Ty ji máš krásně urovnanou. Myslím, že dnes udělám úklid.
  Beauty by K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jéé, tak jak to dopadlo? :-) Pokaždé to v mých šuplících taky takto nevypadá, třeba když nemohu ráno najít rtěnku, to je pak doslova všude spoušť :-D Děkuju za komentář!

   Vymazat
 2. To nejhlavnější mám v taštičce a jinak tak různě po stole :D máš v tom krásný pořádek a hezkou výbavu :3

  MagicBeautyLife

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V taštičce mám taky ty nejdůležitější produkty, nosím ji neustále sebou, když zrovna nevyměním kabelku a nezapomenu na ni :-) Děkuji za komentář!

   Vymazat
 3. Tak to máš hodně pěkné :) a vše přehledné a hezky urovnané, super! :)
  Giveaway Saloos

  OdpovědětVymazat
 4. Taky má rozšuplíčkováno, jen potřebuji ještě přímo do šuplíku nějaké organizéry. Zatím mi nic tak úplně nesedlo, tak stále hledám :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Organizátorky jsem také dlouho sháněla, bohužel jsem žádné, které by mi rozměrově seděly nenašla, takže vyhráli obyčejné krabičky :-) Až nějaké seženeš, dej mi prosím vědět :-) Děkuju za komentář!

   Vymazat
 5. Já skladuji kosmetiku v šuplících psacího stolku. je mi to tak pohodlné protože mám vše po ruce a na svém místě. Organizéry používám různé krabičky a mohu říct že to mám relativně přehledné. Ovšem, té kosmetiky mám méně. Pěkná číča. Ta naše je také pěkně zvědavá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. O tomto způsobu organizace jsem také už uvažovala, ale protože máme malý byteček, mám stul v obýváku. Raději se ale maluji v ložnici, protože tam je hezčí světlo ( kromě zimy, to tam je perfektní tma :-D) Jojo, náš Joye musí strčit nos všude, jakou máte kočičku? :-) Děkuji za komentář!

   Vymazat
 6. Teda ten je šikovný, mě také vždy ti moji dva raubíři pomáhají při úklidu. A gumičky jsou pro ně občas také lákadlem, zvlášť, když je nutně potřebuju. Máš to skvěle zorganizované. Mám to podobně jako ty. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hehe, přesně tak! Když uklízím, hlavně šuplíky, tak je to věrný asistent! :-D Jaké máš čičiny? Moc děkuji za milý komentář! :-)

   Vymazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!