KOSMETIKA LÍČENÍ

CO MI ZLEPŠÍ NÁLADU?

8:00Unknown


Znáš ta rána, kdy ti zazvoní budík a ty by ses v tu chvíli nejraději zavrtala hluboko do matrace? Já teda ano! Zrovna takové ráno jsem měla včera. Nakonec jsem se z postele po dlouhé době vyhrabala, měla jsem akorát tak čas na snídani, natož na nějaký makeup. 
Proto jsem použila můj oblíbený makeup trik alá no makeup-makeup a výraznou rtěnku.Pokud ráno spěcháš, zkus nanést pouze trošku makeupu (pokud ho potřebuješ), vytvarovat obočí, nanést řasenku a doladit to výraznou rtěnkou! Vypadá to skvěle a v uspěchaném ránu ti to zlepší náladu :-)


V poslední době jsem si oblíbila tyto rtěnky GOLD OBSESSION od L'orealu. Mám je ve 4 odstínech a mohla bych je nosit od pondělí do neděle. Rtěnky jsou hydratační, ale struktura je spíše taková gelovitá. Pěkně drží tak 3 hodinky bez jídla a krásně voní. Pigmentace je střední, což mi vůbec nevadí, protože nemám ráda extra pigmentovaný hydratační rtěnky, protože je mám pak všude jen ne na rtech :-) 

zleva odstíny: Rose gold, Nude gold, Pink gold, Rouge gold

Nejvíc jsem si oblíbila odstíny Pink gold a Nude gold, jsou to takové přirozené barvičky na celodenní nošení. 
Co mě asi nejvíce u těchto rtěnek uchvátilo jsou obaly, na kterých je ombré efekt, který se line z černé do zlaté. Prostě stylová rtěnka do každé dámské kabelky :-)


NOSÍŠ RÁDA VÝRAZNÉ RTĚNKY? JAKÁ JE TVOJE NEJOBLÍBENĚJŠÍ ZNAČKA RTĚNEK? CO TI ZLEPŠÍ NÁLADU?

Měj se krásně!


You Might Also Like

2 comments

  1. Skvelý článok, opäť, ako vždy. :))
    Veľmi rada si prečítam každý tvoj nový príspevok, čím ďalej tým zaujímavejšie články.:)

    Môj BLOG-KLIK❤

    OdpovědětVymazat
  2. Krásne obaly. Najviac ma zaujal odtieň Pink gold.

    OdpovědětVymazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!