HAUL KOSMETIKA

VÁNOČNÍ PŘEKVAPENÍ OD AVONU

20:33Unknown


I když už jsou Vánoce za námi, nedá mi to, abych se s vámi nepodělila o některé vánoční balíčky, které jsem letos dostala od firem, a které se mi opravdu zalíbily! 
Jako první mě uchvátil balíček od Avonu! Kdybych měla vybrat jednu značku, která je opravdu originální v balení balíčků, byl by to Avon. Jejich balení mě zkrátka opravdu baví, je vidět, že si s tím dávají hodně práce, a proto si myslím, že si zaslouží být na blogu :-)


A co jsem dostala? :-)


Balíček přišel v zeleném přírodním papíru, ovázaný červenou mašlí, fotku jsem bohužel omylem vymazala, což mě hrozně mrzí! 


Kromě přání balíček obsahoval tuto pěnu do koupele. Její hezký obal mě opravdu rozesmál. Pěnu se Santou jsem ještě neměla a musím říct, že moc hezky voní, už ji mám skoro všechnu pryč :-D


Dále jsem dostala tento nádherný měděný lak! Co vám budu říkat, byla to pro mě láska na první pohled! Až natolik, že jsem oloupala své přerostlé gelové nehtíky a přelakovala si je tímto láčkem. Lak mi vydržel asi 4 dny v extra zátěžových podmínkách, což si myslím, že je fajn :-) A ta barva je prostě skvělá na zimu, hlavně na plesovou sezónu!


Transparentní pudr mi udělal také velkou radost, protože mi všechny, které doma mám pomalu dochází. Pudr je jemný a dělá moc pěknou sjednocenou pleť. Jsem moc ráda, že na pleti nevytváří masku a pleť působí přirozeně. Jediné, co mi trošku zpočátku nesedlo, byla jeho vůně. Ale už jsem si na ni zvykla :-)Moc mě také potěšila vůně Life. Je opravdu plná života! Jedná se o jemnou květinově-dřevitou vůni s podtóny leknínu, fialky a kosatce. Opravdu zajímavá kombinace! A to balení, opět nádhera! 
 

A jako poslední byl v krabičce tento lesk na rty. Protože mám ráda všelijaké rtěnky a lesky, hnedle jsem ho musela vyzkoušet. A čekalo mě velké překvapení. Už při nanášení jsem ucítila mátovou vůni, která mě na rtech příjemně chladila, opravdu nevšední zážitek. Máta stimuluje rty, rozproudí v nich krev, takže se rty malinko opticky zvětší.


Joye měl z dárečku také velkou radost, zejména z mašle a malé rolničky, se kterou nám zvonil po bytě celé Vánoce :-)


ZNÁTE TYTO PRODUKTY? JAKÝ JE VÁŠ OBLÍBENÝ PRODUKT OD AVONU?

Mějte se moc hezky!

Terez

You Might Also Like

3 comments

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!