INSPIRACE ŽIVOTNÍ STYL

PYŽAMKOVÁ KRÁLOVNA

18:58Unknown
Je jedna jediná věc, kterou mohu nakupovat neustále, nikdy se mi neomrzí a nutně ji potřebuji, nejlépe každý měsíc v novém provedení! Uhodnete, co mám na mysli? Podle fotek už určitě tušíte! Ano, je to pyžamko.Když se podívám na svoji sbírku, říkám si, že bych mohla být pyžamková královna :-D Nu co, v pyžamu vlastně trávíme velkou část našeho života, tak proč si nepořídit jednou za čas (měsíc, maximálně dva) nový kousek? Ano, touto větou se většinou uklidňuji, nejhorší je, že se s ní uklidňuji nejen u pyžam, ale také u spousty dalších věcí, jako jsou třeba kabelky, boty a kosmetika :-D


Od té doby, co jsou venku tyto velké mrazy, se celý den v práci netěším na nic jiného, než že přijdu domů, hodím spršku, převléknu se do pyžama a hupsnu s knížkou do postele, v zimě jsem totiž extrémně líná, cokoliv dělat. Kromě posledních pár dní, kdy jsem se zařekla, že si musím ještě před tímto svým rituálem zacvičit a zatím se mi to daří zdárně dodržovat. No, nebyla bych to já, abych se něčím nenamotivovala, a asi tušíte čím, novým pyžamkem, proto vlastně dnešní článek.Pyžamka nejraději nakupuji v kamenných obchodech F&F, H&M, či na internetu, na ZOOTu nebo Lascana-shop, kde mají i krásné spodní prádlo, což je pro mě další závislost, ale o tom zase někdy jindy J

Když vybírám pyžamko, hodně se koukám na materiál, ze kterého je ušité. Nejraději mám bavlnu a naopak moc nemusím umělotiny – kromě teplých letních nocí, kdy bych spala klidně v plavkách.
A protože se mi v těchto mrazech nechce chodit po obchodech, vybírám pyžamka na internetu. Mají jich teď všude plno a navíc za krásné ceny, jak já miluju slevy. Akorát v té spoustě nádherných pyžámek nevím, jaké si vybrat. Na fotkách jsou mí favorité.

PORAĎTE MI, KTERÉ Z TĚCHTO PYŽAMEK SE NEJVÍCE LÍBÍ VÁM? NAKUPUJETE RÁDY PYŽAMKA? CO PREFERUJETE – KOŠILKU NEBO KLASICKÉ PYŽAMO?

Mějte se hezky!

Terez

You Might Also Like

2 comments

  1. Ty jsou krásná ty pyžámka, hlavně takové to prádélko!

    OdpovědětSmazat
  2. Krásne pyžamká :-)..mne sa najviac páčia tie nočné košielky, hoci ich nenosím ale takéto by som nosila napr. to Everyday is Valentines day :-)

    OdpovědětSmazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!