PŘÍRODNÍ KOSMETIKA / DOPLŇKY STRAVY

NĚCO PRO MILOVNÍKY LEVANDULE A PŘÍRODNÍ KOSMETIKY

8:00Unknown

 

Chcete se ocitnout na chvilku uprostřed levandulových polí v Provence? Pokud ano, pořiďte si tyto produkty od české značky přírodní kosmetiky Angelic, protože díky nim se tam každý den na chviličku určitě přenesete!Už podle obalu jsem věděla, že se bude jednat o něco velice výjimečného. A taky, že jo! Už ten název, sprchové olejové cuvée, ve vás probudí zvídavost, díky které se chcete produktu rychle dostat pod víčko, abyste věděli, co je to to cuvée zač! 
Po otevření vás čeká opravdu voňavý zážitek. Pokud milujete vůni levandule, budete nadšené! Po tomto sprchovém cuvée sahám vždy po náročném dni, levandulová vůně ve mě navozuje klid, pohodu a uvolnění. V poslední době už skoro nepoužívám žádné klasické sprcháče, navykla jsem si na luxus olejových sprchových produktů, které kůži hydratují tak, že ji po spršce nemusíte už mazat krémem.


Tělové cuvée používám před spaním. Je to takový můj večerní rituál. Jemně si ho nanesu do dlaní a masíruji si s ním krk, dekolt a ramena. Levandule vám provoní a uvolní celé tělo a připraví ho k spánku. Po tomto použití vždy spím jako zabitá a ráno se probudím plná energie :-)


Nevím, jak vy, ale mě v zimě hodně často trápí suché rty. Proto u sebe neustále potřebuji mít nějaké to mazání. V práci mám na stole hned několik balzámků, mezi moje nejoblíbenější patří medový balzám od značky NUXE a toto dolce na nahé rty od značky Angelic. Rty jsou po jeho použití jemné, hydratované, ale zároveň nejsou příliš umaštěné.


Produkty od značky Angelic seženete na eshopu Folly.cz, kterému moc děkuji za krásný vánoční balíček!

ZNÁTE TUTO ZNAČKU? JAKÁ JE VAŠE NEJOBLÍBENĚJŠÍ VŮNĚ?

Mějte se moc hezky!

Terez

You Might Also Like

2 comments

  1. Teda produkty vidím poprvé a vypadá fakt dobře!
    Můj blog: Beauty by K.

    OdpovědětSmazat
  2. Wau tak to vypadá super :-) zrovna jsem také udělala objednávka z Folly.cz. Musela jsem doplnit zásoby mé oblíbené značky Soaphoria, konkrétně s vůní kokosu a čokolády, tu v kosmetice zbožňuji :-)
    All my cosmetics

    OdpovědětSmazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!