PŘÍRODNÍ KOSMETIKA / DOPLŇKY STRAVY

DEKORATIVNÍ PŘÍRODNÍ KOSMETIKA, KTERÁ STOJÍ ZA TO

8:00Unknown


O přírodní minerální kosmetice Annabelle Minerals jsem vám již říkala. Na video recenzi a líčení v akci se můžete podívat ZDE. A teď se pojďte mrknout na novinky!
U této kosmetiky mě hodně překvapil minerální makeup. Čekala jsem, že to bude takový pudřík, ale ono ne, makeup moc krásně pleť sjednotil a zmatnil. Dokonce vydržel i v trošku extrémnějších povětrnostních podmínkách v Londýně. Navíc se odstín krásně přizpůsobil pleti. Když jsem dostala tento rozjasňující, moc jsem se proto těšila, až ho vyzkouším! A opět, odstín sedí perfektně, makeup dělá nádhernou rozjasněnou, sjednocenou pleť a drží, má však o malinko nižší krytí, to však neznamená, že nezakryje i drobné červené pupínky, zakryje!  Vydrží mi malinko méně, než ten předchozí, který nebyl z řady rozjasňujících, ale krycích makeupů, ale to může být i tím, že se mi od května pleť hodně změnila, začala se mi mastit o sto šest, takže ani makeup od MACu mi na ni nevydrží. 
  
Proto mohu říct, že tento, který je navíc přírodní, odvede svoji práci skvěle :-) Jen si dejte pozor na aplikaci, je lepší ho nanášet hustým štětcem z přírodních štětinek. 
Minerální makeup jsem si také oblíbila pro jeho lehkost, pokud máte také hodně mastnou pleť, je lepší volit lehké makeupy, které neucpávají póry.


Jako další vám chci ukázat  tuto podkladovou bázi, která mě opravdu překvapila. Vůbec jsem netušila, že je v minerální kosmetice nějaká podkladová báze! Proto jsem se moc těšila, až ji vyzkouším. Odstín se přizpůsobil pleti krásně, na pleti ani nebyl vidět. Báze by měla dodat pleti mat, prodloužit trvanlivost a zakrýt jemné nedokonalosti. Doporučuji nanášet v malém množství. Spolu s minerálním makeupem tvoří tato báze super dvojku! :-)Oční stíny jsem oblíbila už u prvního testování a můj názor se ani teď nezměnil. Pigmentace je skvělá, se stíny se pěkně pracuje,  jen si dejte pozor na vrstvení různých barev, stíny chytají trošku jiné odstíny a vyšší prášivost. 
Pokud však hledáte stíny přírodního charakteru s pěknou pigmentací, ze kterých nechcete vykouzlit extra profi líčení, mohu je vřele doporučit :-) 
Odstín Nougat je moc pěkný na přirozené denní líčení, můžete ho nanést na celé oční víčko a zapracovat. Ve stínu stín působí matně, na sluníčku je však vidět, že obsahuje jemné třpytky.
 Úplnou novinkou jsou beauty blendry. Přiznám se, že jsem neměla možnost je ještě vyzkoušet, ale vypadají moc dobře. Hlavně ty malinké, které budou skvělé na nanášení korektoru do očního okolí. Beauty blendery jsou přímo určené na nanášení minerálních produktů. Jsem zvědavá, jak to s nimi půjde, myslím, že budou skvělé na primer a korektor, u makeupu se však trošku bojím, že budou vytvářet masku. Jakmile vyzkouším, budu vás informovat :-)
VYZKOUŠELI JSTE UŽ NĚCO OD ZNAČKY ANNABELLE MINERALS? JAKOU ZNAČKU PŘÍRODNÍ KOSMETIKY MÁTE RÁDY?

Mějte se hezky!
Terez

You Might Also Like

0 comments

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!