KOSMETIKA LÍČENÍ

SILVESTROVSKÉ LÍČENÍ S MARY KAY & NOVINKY

19:48UnknownAhoj holky! Jak si užíváte víkend? Nedávno mi domů přišly tyto nádherné novinky od Mary Kay a musím říct, že jsem si je hodně rychle oblíbila! Jsou totiž skvělé na plesovou sezónu! Proto jsem vám s nimi na konci článku vykouzlila i líčení, které se bude hodit jak na ples, tak na Silvestra! :-)Limitované edice Runway Bold je opravdu skvostná. Nejvíce mě asi překvapila paletka očních stínů - u MK je zvykem, že mají paletky většinou plastové obaly, protože si je můžete vyndat a dát si je do magnetické kazety. Toto je snad první paletka, kterou mám a která má pevný obal. Obal je decentní a působí velice elegantně. Pigmentace stínů je pěkná, hlavně pokud je nanášíte namokro, stíny krásně na očním víčku září!
Další novinkou jsou duo gelové linky, které už mám skoro vypotřebované! Většinou linky nepoužívám, protože mi kvůli mastnějším víčkům nedrží, tyto jsou však skvělé. Jak z fotky vidíte, jedná se o duo linky, balení obsahuje hnědou a zlatou náplň, což velice oceňuji, protože můžete produkt použít i k dennímu líčení. Balení navíc obsahuje i štěteček - skvělé na cesty. Linky moc pěkně drží.
Toaletní vodu Enchanted Wish jste již určitě viděli na mém instagramu. Je nádherná a voní božsky!

Ze stránek MK:


Magická, ovocně-květinová vůně inspirovaná ženami, které umí otevřít mysl, věřit svým myšlenkám a jít za svými sny.
Horní tóny: jablko Granny Smith, brazilský pomerančový olej, bílý ananas, kandované okvětní lístky
Střední tóny: lilie, pivoňka, mučenka, svěží tóny ozónu
Spodní tóny: třtinový cukr, teplé tóny ambry, smyslné pižmoPoslední novinkou je jemný třpytivý sprej. Tento sprej je skvělý na ples nebo na jakoukoli party. Stačí ho trošku nastříkat na kůži a nejen, že ji pěkně provoní, ale dodá ji i třpytivý efekt.A tady už je slibované líčení. Na oční víčko jsem nanesla nejdříve matný hnědý stín s teplým podtónem Salted Caramel z čokoládové paletky od Too Faced. Poté jsem přes celé víčko nanesla navlhčeným štětečkem zářivý, modrý stín z paletky Runway Bold. Koutek jsem poté vystínovala tmavě modrým stínem ze stejné paletky. Vnitřní koutek jsem rozjasnila stříbrným stínem z paletky RB. Tmavě modrý stín jsem také nanesla na spodní linku a přejela ho následně stínem stříbrným.

K líčení jsem také použila duo gelové linky v hnědém odstínu.
VYZKOUŠELI JSTE UŽ NOVINKY OD MARY KAY? CO ŘÍKÁTE NA LÍČENÍ? :-)

Mějte se hezky!
Terez

You Might Also Like

2 comments

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!