ŽIVOTNÍ STYL

NÁPADY NA VÁNOČNÍ DÁREČKY PRO NI

21:42UnknownVánoce jsou tady coby dup a já už pilně nakupuji vánoční dárečky! Tohle období přímo miluji, hlavně tento rok, kdy se nemusím poprvé učit na zkoušky a strávit celé Vánoce v knížkách. Vánoční nálady si užívám ze všech stran, chodíme tady v Brně na trhy, které se tento rok opravdu moc vydařily, na náměstí jsou nádherné vánoční stromečky, ve stáncích lahodná medovina, svařáček a všude samá světýlka, dokonce i na šalině! 


Dárky v posledních letech nakupuji buď hodně dlouhou dobu před Vánoci, tedy v průběhu celého roku nebo na internetu. A i když si myslím, že Vánoce nejsou jen o dávání dárků, je hezké obdarovat své blízké nějakou maličkostí, která je potěší. Většinou se snažím dávat dárečky opravdu od srdce, myslím, že je mnohem lepší se zamyslet nad tím, co si kdo přeje a vymyslet mu dárek přímo na míru, než nakoupit drahé, luxusní dárky a mít dobrý pocit z toho, že jste koupili dárek za slušné peníze a že si můžete odškrtnout další úkol z vánočníhho seznamu.  

Vánoce jsou o radosti z maličkostí! 

Proto jsem se rozhodla, že vám dám pár tipů na dárečky pro maminku, babičku, kamarádku nebo třeba ségru. Mnoho z těchto produktů mám doma a mám je moc ráda, myslím, že potěší každou ženskou dušičku ❤Pitný režim je důležitý! Někdy je těžké ho dodržovat, proto mám u sebe každý den svoji krásnou designovou láhev Equa Infinity z e-shopu Labeloo. Láhev je nejen nádherná, ale také velice praktická. Je vyrobená ze skla, díky čemuž je recyklovatelná a zdraví neškodná. Navíc je lehoučká jako pírko! 
Kvalitní čaje jsou také skvělým dárečkem pod stromeček! Já miluji tyto od značky English Tea Shop, jsou lahodné a mají krásné obaly a krabičky!Kroužkový diář potřebuje každá žena! Já miluji diáře od značky Filofax, mám jich doma několik! Ke krásnému diáři také patří krásná náplň, už jste viděli moje náplně LALOLI Design? Pokud pod stromeček zabalíte také něco z papírnictví, určitě nešlápnete vedle!

Parfémů ani paletek s očními stíny není nikdy dost! Toto jsou moji největší oblíbenci! Toaletní voda Neroli od L'occitane a čokoládová paletka očních stínů od Too Faced.

Knížku Alchymista by si měl přečíst každý! Já sama jsem ji četla několikrát a je to můj oblíbený dárek, který dávám k narozeninám, k Vánocům nebo k jiným příležitostem. Dalším príma dárkem je stylová power banka! Ta se hodí vždycky!


¨

Kvalitní, sportovní a volnočasové oblečení potřebuje ve své výbavě každá žena. V zimě moc ráda nosím pohodlné termo legíny, které mě v chladných dnech zahřejí a teploučké fleecové bundičky. Oblečení z fleecu má jednu velkou výhodu, je hrozně lehké, heboučké a perfektně zahřeje. Pohodlí je u mě prostě na prvním místě.


Milovnice módy také určitě potěšíte kabelkou (já jsem se zamilovala do této červené, červená se prostě hodí ke všemu), zlatými hodinkami, elegantními lodičkami a nebo krásným spodním prádlem!Skvělým dárkem jsou také poukazy do fitka, wellness nebo na masáže!

Hlavně nezapomeňte k Vánocům darovat úsměv, lásku a dobrou náladu! 

MÁTE UŽ VÁNOČNÍ DÁRKY? CO SI PŘEJETE POD STROMEČEK?

Mějte se moc hezky!
Terez


You Might Also Like

1 comments

  1. Tu sadu čajů jsem chtěla po mamce, ale místo toho mi koupila dvanáct Pickwick čajů a ty svázala k sobě a dostala jsem je jako adventní kalendář :D :D Super článek!:) Souhlasím, že diář je velmi vděčný a užitečný dárek, pravidelně ho kupuji mamce. :)

    Nikola Mills

    OdpovědětSmazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!