ŽIVOTNÍ STYL

VYBÍRÁM PLESOVÉ ŠATY

7:05Tereza Moučková
Nazdárek holky! Jaký jste měly víkend? Mě napadla viróza, takže jsem ho strávila skoro celý doma v posteli :-) Koukala jsem na první díl Gilmorek, ale musím říct, že moc nezaujal, viděli jste ho? Co na tuto novou sérii říkáte?

Poslední dobou trávím hodně času hledáním dokonalých plesových šatů, které by mi perfektně sedly. Už jsem prohledala spoustu e-shopů i kamenných obchodů. Nejvíce mi padly do oka tyto na obrázcích. Nemůžu se však rozhodnout, jaké si pořídit. Chtěla bych spíše jednodušší šatky, takové, které mě po roce neomrzí a budu v nich moci plesat alespoň dvě, tři sezóny. Nevím, zdali jste si toho všimli, ale letos se všechny výlohy obchodů hemží šaty s flitříky a přiznám se vám, že na těchto šatkách mohu vždycky oči nechat. Už jsem i nějaké vyzkoušela, ale moc jsem se v nich necítila :-) Proto jsem začala pátrat spíše po šatkách v "boho" stylu. 

Mám ráda lehké materiály, krajky, volánky, prostě všechno, co se při tancování pěkně vlní a nadnáší :-) 

Tento rok mi kromě šatek dosloužily i botky plesovky, chudák podpatek minulou sezónu nepřežil,  což je samozřejmě skvělý důvod pro koupi nových! Brouzdala jsem opět po internetu a zamilovala jsem se do těchto botek na obrázku. Kromě flitříků letos frčí i metalické povrchy, zejména stříbrné, které se skvěle hodí k tmavě modrým šatům, na které mám zálusk!

JAKÉ ŠATKY A BOTKY BYSTE SI VYBRALI VY? BUDU RÁDA ZA KAŽDOU RADU, PLES SE BLÍŽÍ A JÁ JSEM STÁLE BEZ ŠATŮ I STŘEVÍČKŮ! :-) 

MÁTE UŽ SVÉ VYSNĚNÉ ŠATY NA PLES? CHYSTÁTE SE PLESAT?

Mějte se krásně!
Terez


Produkty pochází ze stránek: You Might Also Like

6 comments

 1. Terinko, já bych si vybrala z těch červených šatů ty prostřední, lehounce růžové šatičky, a k nim úplně první botičky, ty s tím páskem a otevřenou špičkou :) Myslím, že v nich budeš krásná :-)
  Zápisník spisovatelky

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jééé, moc děkuji za krásný komentářík! Tahle kombinace patří také mezi moje top, asi do ní půjdu! :-) Měj se krásně!

   Vymazat
 2. Mně osobně se nejvíce líbí druhé šaty a k nim první boty :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Teď koukám na předchozí komentář od Tess a opravdu jsem neopisovala :-) Jsem ráda, že nejsem jediná, komu se líbí zrovna tahle kombinace:-)

   Vymazat
  2. Jéé, to je náhoda! :-) Mě se také nejvíce líbí tato kombinace, tak jsem ráda, že se líbí holky i vám! Už jsem na 90% přesvědčená, že do ní půjdu! Děkuji za komentář a měj se moc hezky!

   Vymazat
 3. Mně se osobně nejvíce líbí ty první v druhé řadě. Také jsou moc hezké ty tmavě růžové,ale na ty bych si už asi netroufla..:)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!