LÍČENÍ ŽIVOTNÍ STYL

METALICKÉ LÍČENÍ SE STÍNY E-STYLE

21:12Unknown


Ahoj holky! Jak se máte? Těšíte se už na víkend?

Nedávno jsem dostala k testování metalické oční stíny od kosmetiky E-style a musím říct, že jsem si je oblíbila! A to bych nebyla já, abych je hned nevyzkoušela, a díky docela dobrému světlu jsem vám líčení i zdokumentovala :-) Pokud vás zajímá podrobnější recenze, sledujte blog, brzy se tu objeví :-)K líčení jsem si vybrala matný stín Fawn 03, vínový metalický stín Dance 12 a stín Champagne 05. 

Matný meruňkový stín jsem nanesla na celé  oční víčko. Dále jsem přes něj nanesla stín Dance. Práce s metalickými stíny je trošičku složitější, pokud však víte, jak na ně, budete z pigmentace nadšené. 

Na stíny jsem použila syntetický štětec, který jsem před aplikací ještě navlhčila fixačním sprejem na makeup od NYXu. Pokud chcete opravdu hezkou pigmentaci, je dobré se stíny pracovat na mokro :-)

Do vnitřního koutku jsem poté na rozjasnění nanesla stín Champagne a vnější koutek jsem vystínovala stínem z čokoládové paletky od Too Faced, který se jmenuje Cherry cordial. 


Ve skutečnosti bylo líčení trochu více do burgundy barev. Na fotkách líčení vypadá více měděně. Podzimní světlo je hold nevyzpytatelné :-)

JAKÉ BARVIČKY MÁTE NA PODZIM NEJRADĚJI? CO NA TOTO LÍČENÍ ŘÍKÁTE?

Mějte se krásně!

TerezYou Might Also Like

0 comments

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!