CESTOVÁNÍ ŽIVOTNÍ STYL

SLUNÍČKOVÝ DEN VE VÍDNI

8:00Unknown


Ahoj holky! Jak jste si užily víkend? My jsme se zase po delší době vypravili na výlet do Vídně. Od naší poslední návštěvy utekly dva měsíce a nám se po ni i po pravém Sachru trošku zastesklo. Naštěstí je Vídeň od Brna hodinku a půl autem, takže stačí vyměnit eura a můžete vyrazit :-) Do Vídně jsme také trošičku utekli za sluníčkem, které hřálo krásně celý den. Protože jezdíme do Vídně docela často, už moc dobře víme, že počasí je tam zcela odlišné než v Brně, aneb pokud je v Brně mlha a zataženo, ve Vídni je krásně a naopak :-)


Z nevinné procházky po Vídni se nakonec vyklubala 15 km tůra, takže jsme museli dobít baterky Sachříkem a dobrým kafčem :-)Pokud vám někdy ve Vídni zbude trošku času, mrkněte se do H&M, ani ne tak kvůli oblečení, ale kvůli té budově! Vnitřek obchodu je totiž historický, kromě dřevěných točitých schodů v něm najdete i zlatý výtah! Když už jsme u ale u toho oblečení, podzimní kolekce je také nádherná, celá se blyští :-)
Docela se mi zalíbily tyto rtěnky z H&M, máte s nimi zkušenost? :-)

 

 
 Na Vídni mě baví, že při každé návštěvě objevíme vždycky něco nového. Ráda sleduji a hledám malé detaily, které vytváří atmosféru města. Viděli jste někdy semafor se srdíčkem? Já ne! :-)


Tenhle matcha čaj jsem koupila ve Sparu a je to vážně mňamka, pokud budete moci, vyzkoušejte!


Kromě Sachříku jsme také mlsali naše oblíbené čokoládové mentosky. A teď vážně, poslední dobou jsem na nich závislá, chutnají totiž přesně jako čokoláda. Mám dojem, že se s nimi budu muset trochu mírnit, už jste je ochutnali?
Ve vídeňském Kiku jsem také sehnala bronzový košíček, který byl u nás vyprodaný, určitě vám ho brzy ukážu! :-)CO JSTE DĚLALI O VÍKENDU VY? BYLI JSTE NĚKDY VE VÍDNI? JAK SE VÁM TAM LÍBILO?

Mějte se krásně a užijte si nový týden!

Terez

You Might Also Like

2 comments

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!