PŘÍRODNÍ KOSMETIKA / DOPLŇKY STRAVY ŽIVOTNÍ STYL

ČÍM SI DOBÍJÍM NA PODZIM BATERKY?

12:32Unknown


Ahoj holky! Jak se máte? Já mám dneska dovolenou, takže relaxuji hezky z tepla domova, konečně mám trochu času na blog, kromě tohoto článku mám v plánu natočit ještě nějaké to videjko, tak uvidíme, jak to stihnu, odpoledne jdu totiž na masáž lávovými kameny a moc se těším, měla jsem teď v práci napilno, občas i nějaký ten stres, takže potřebuji na chvilku vypnout :-)

 

Přiznám se, že mě tento rok podzim trochu zaskočil, nejen, že jsem byla už párkrát nemocná, ale poslední dobou jsem se cítila i dost unavená, bez elánu, bez energie. Proto jsem dlouho pokukovala po doplňcích stravy, které by mě baterky trošku dobily. A protože víte, jak mám ráda matcha tea, nepřekvapí vás, že jsem se nakonec rozhodla i pro Matcha energy tabs, které mám z eshopu Folly.cz. 
Pokud se chcete dočíst více o Matcha tea, mrkněte na můj starý článek Matcha, čaj bez kterého se už neobejdu!


NĚCO MÁLO O MATCHA ENERGY TABS

Matcha tablety obsahují 137x více EGCG antioxidantu než v běžném zeleném čaji. EGCG je velmi významný antioxidant a výborný pomocník při redukci váhy. Čistý přírodní produkt, zdroj energie. Antioxidanty jsou obohaceny o vitamin C, který přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm.

JAK SE CÍTÍM?

Myslím, že to vás bude zajímat nejvíc :-) Matcha tabletky jsem zkoušela přes měsíc a jsem z nich nadšená! Ve dny, kdy jsem si je vzala jsem měla o dost více elánu, energie, cítila jsem se fajn a stihla jsem o dost více věcí. Tabletky jsou super, pokud jdete cvičit, máte opravdu více energie a řekla bych, že mají i trochu vliv na metabolismus, protože když si je vezmu, mám hrozně rychle hlad.  Balení mi už postupně dochází a já si rozhodně pořídím další! 

CO VY A PODZIMNÍ ÚNAVA? ZASKOČILA VÁS TAKÉ? ČÍM PROTI NÍ BOJUJETE? ZNÁTE MATCHA TEA A MATCHA ENERGY TABLETKY?

Těším se na vaše komentáře!
Krásný den,
Terez

You Might Also Like

1 comments

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!