featured ŽIVOTNÍ STYL

VŠECHNO JE TO V HLAVĚ

8:34Unknown


Ne nadarmo se říká, že naše hlava je původcem všeho, co se v nám v životě odehrává.


TO CO MÁTE NASTAVENÉ V HLAVĚ = VAŠE REALITA = VÁŠ ŽIVOT

Já se svojí hlavou bojuji celý život. I když jsem přečetla spoustu chytrých knížek, které vám dávají přesné instrukce, jak ji postavit do latě, tento boj neustává. 

ZNÁTE TO TAKY? JE TO JAK HRA NA KOČKU A NA MYŠ!


Vždycky mám proto radost, když nad svoji hlavou zaskóruji! Možná to o mně nevíte, ale jsem ten typ člověka, co nerad řídí ve velkém městě (dejme tomu Brno) a v autě, které nikdy neřídil. Hrozně ráda řídím mezi městy, ale ve městě mě za volant jen tak nedostanete! Už jsem kvůli tomu odešla z jedné práce a po 2 rokách se mi tato výzva postavila do cesty znovu. Tentokrát však v práci, o kterou rozhodně kvůli takovému nesmyslu nechci přijít. Týden před tím, než jsem měla jet služebním autem, jsem si do hlavy afirmovala věty, že to zmáknu, až nadešel den D a já to fakt zmákla! Poprvé jsem jela v největším centru Brna v naprosto cizím autě a zvládla jsem to na jedničku, no dobře, možná na jedna mínus. :-)


Opět jsem si teda ověřila, že afirmace fungují a že je všechno takové, jaké si to v hlavě uděláme. Možná vám tento můj zážitek přijde směšný, ale věřím, že každá z nás bojujeme s něčím jiným, co se pro některé zdá lehké, je pro některé nepředstavitelné a naopak.

Tímto příběhem jsem vás chtěla pobavit, ale i zároveň motivovat. Je zbytečné si v hlavě vytvářet domněnky a představy, které vám poté znemožňují dělat to, co chcete nebo to, co potřebujete. Nepěstujte si je tam a uvidíte, že budete o hodně šťastnější a víc v pohodě!


NAPIŠTE MI, JAKÉ STRAŠÁKY V HLAVĚ MÁTE VY, AŤ V TOM NEJSEM SAMA!

PS: Co říkáte na tento typ příspěvků? Už hrozně dlouho si pohrávám s představou, že bych blog vedla trochu jiným směrem (motivace, životní styl)) než jen směrem kosmetických recenzí. 
Napište mi, jaké články byste na blogu rády viděly, moc mi to pomůže! 

Mějte se hezky!

Terez

You Might Also Like

2 comments

  1. S tímhle musím souhlasit, spíše jde o pocit, člověk si mnohdy dělá problémy a situace těžší než samy jsou. Ve výsledku si pak říkáme, čeho jsme se bály, že to tak hrozné ani nebylo..

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Přesně tak! Skvěle napsáno :-) Nejhorší je si to uvědomit, že si to zbytečně ztěžujeme :-D Děkuji za komentář! :-)

      Vymazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!