ŽIVOTNÍ STYL

PRÍMA SNÍDANĚ = PRÍMA DEN

8:00Unknown


Krásné pondělí holky!
Jak jste si užily víkend? My jsme měli na víkend v Brně moji sestřičku, takže jsme si udělali takový menší tour po aquaparcích, zoo, bazenéch a dětských hřištích.
Jestli je opravdu něco, co mě motivuje ráno vyskočit z postele, pak je to určitě mňamózní snídaně! :-) A tahle je poslední dobou moje nejoblíbenější!Miluji cereálie, ovesné kaše, granolu a všelijaké lupínky. Proto jsem musela vyzkoušet tyto nové křupavé ovesné lupínky Cheerios oats od Nestlé. Máme je doma ve dvou variantách, v té se skořicí a v obyčejné (obyčejně rozhodně ale nechutnají, mají lehce nasládlou medovou chuť). Mému mlsnému jazyku zachutnaly spíše ty bez příchuti, přítel se zase naopak mohl utlouct po těch se skořicí :-)


Lupínky obsahují látky, které by měly pomáhat snižovat cholesterol, to byste je však asi museli jíst dlouhodoběji. Já nemám ráda stereotyp a ráda snídaně střídám, takže netuším, jestli to na můj cholesterol bude mít až takový vliv, řekla bych, že ne, ale kvůli tomu je ani nejím, jím je, protože jsou prostě moooc dobré!


Nejraději je mám v kombinaci s kokosovým mlékem, protože klasické mléko a mléčné výrobky se snažím spíše z mého jídelníčku vyřazovat, však to brzy uvidíte v novém videu, uhádnete o čem bude?


CO SNÍDÁTE RÁNO NEJRADĚJI VY?

Krásný nový týden!

Terez

You Might Also Like

2 comments

  1. Zrovna včera jsem na ně koukala v obchodě a přemýšlela nad nimi. Tak je asi zkusím. :-)

    OdpovědětSmazat
    Odpovědi
    1. Doporučuji, ale pozor, jsou fakt dobré a je těžké se uhlídat, aby je člověk nesnědl hned celý :-D Děkuji moc za komentář!

      Smazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!