INSPIRACE Inspiration

NĚCO MÁLO Z MÉHO ŽIVOTA

16:27Unknown


Ahoj holky! Co plánujete na víkend? My budeme v Brně, plánujeme piknik s kamarády a nějakou tu procházku, fitko a bazén, prostě pohodový víkend :-)
Dlouho tady nebyl žádný příspěvek s fotografiemi, jak z mého telefonu, tak z Instagramu, takže tady je! :-) Podle statistik vím, že máte tyto příspěvky rády, tedy, alespoň v to doufám /statistiky přeci nikdy nelžou/ :-DNo, nevypadá to hezky? Samé zdravé věci! :-D Když se na tuto koláž podívám, tak to vypadá, že jím téměř na jedničku, ale nebojte, i já se potají cpu čokoládou a dortíky, ty však na fotce nevypadají tak hezky a navíc bych měla při pohledu na fotku černé svědomí :-D

¨
Pokud jste z Brna, určitě se zastavte v Univerzitním kampusu ve Sklizenu, mají tam výborné domácí limonády a na kafe si skočte rovnou naproti do Kofi Kofi, otevřeli totiž v kampusu novou pobočku na kolečkách a mají prostě nejlepší kafe v Brně!


Duben je skvělým měsícem! Firmy uvádí na trh nové kolekce, takže se kochám novinkami od rána do večera! S pošťačkou si budeme za chvíli tykat :-D


Tohle na jaře kromě sluníčka miluju asi nejvíc! Květiny! ❤


Juchů! Zlevnili letenky, takže za měsíc letím do Londýna a měsíc na to do Říma! Už se na to moc těším! Pokud nevíte, co s víkendem, mrkněte se do zlínské zoo, je to ta nejhezčí zoo, kterou jsem kdy viděla a můžete si tam pohladit rejnoka! A taky tam mají hezké dlaždičky :-D


Na tuhle kabelku z Alda nedám dopustit, je nádherná! Konečně jsem se už i já už stala hrdou majitelkou PENu! Už ho nedám z ruky!


❤ Náš mazlík, kterého dle statistik máte také rády! No, nesnědli byste ho láskou? ❤

Další zdravé dobroty! Tyhle tyčinky jsou mňamózní, ale jsou tak drahé!


Možná si někdo klepe na čelo, proč si ta holka fotí takové kraviny, já jsem ale za ty fotky ráda! Jakmile totiž nějakou vidím, ihned si vybavím, co přesně jsem dělala, což bez fotky hodně rychle zapomínám! 

MÁTE TO TAKÉ TAK? FOTÍTE RÁDY?

Užijte si hezký víkend! Má být plný sluníčka! A nezapomeňte si v neděli najít nějakou pěknou rozkvetlou třešni, ať neuschnete!

Terez
You Might Also Like

18 comments

 1. Když vidím ty flapjacky, tak mi tečou sliny...dělají mi společnost při každém cestování! Do vlaku je to fakt ideál :))...a zažily se mnou nejednu zkoušku :)))
  FitBlanka

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně! Jsou hrozně dobré, nejen do vlaku :-D Děkuji za komentář!

   Smazat
 2. Az budu Brne, rada zkusim Kofi Kofi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Určitě! Vezmu tě tam a na dalších spoustu skvělých míst :-) Děkuju za komentář!

   Smazat
 3. Velmi pekne fotky👍👍👍💞💞💞💋💋💋
  Andreablog Tu

  OdpovědětSmazat
 4. Moc se mi líbí, jak jsou všechny tvé fotky ve stejném stylu :) Krása!
  Veronique beauty

  OdpovědětSmazat
 5. Londýn i Řím si zamiluješ, obě města se mi moc moc líbila :) Já doufám, že s Tomem taky vychytáme nějaké levné letenky a už začneme plánovat, kam se v létě podíváme!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já už v Římě byla a moc se mi tam líbilo, takže se těším, že se tam mrknu znovu :-) A do Londýna se už neskutečně těším! :-D Kam byste se chtěli mrknout vy? Děkuji za komentář Aničko :-)

   Smazat
 6. Nádherné fotky, to jedlo, pitie, kvety, farby, všetko ma uchvátilo!:)

  Saja Frey blog

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jéé, to mě moc potěšilo :-) Děkuju za komentář!

   Smazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!