beauty cosmetics

JAK TO VYPADALO NA NYX EVENTU V BRNĚ?

14:23Unknown


Ahoj holky!
Minulý týden jsem strávila příjemné odpoledne se značkou NYX, která se konečně dostala i k nám do České republiky! Za pár dní se bude otvírat, jak kamenný obchod, tak eshop, takže jestli máte tuto kosmetiku také tak rády jako já, máte se na co těšit! Pamatuji si, jak jsem si vždycky tyto produkty objednávala z USA a klepala se, aby mi je nezastavili na celnici. :-D


Dneska se tedy můžete mrknout na video, jak to vypadá na takové akci pro blogery. V příštím týdnu se těšte na video s produkty od NYXu, mám jich plnou tašku! Kromě produktů, které jsme si mohly vybrat, jsem totiž navíc vyhrála soutěž o nejlepší face chart NYX look, z čehož jsem byla mile překvapená! 

Pokud NYX neznáte, tak vám prozradím, že se jedná o značku kvalitní vizážistické kosmetiky, která pochází z LA a je oblíbená snad mezi všemi beauty bloggery. Má totiž obrovskou škálu produktů v cenovém rozmezí 100 Kč až pár tisíc. Tudíž si vyberou naprosto všichni

Tímto bych ještě jednou chtěla poděkovat NYXu za pozvání. POKUD SE VÁM BUDE VIDEO LÍBIT, BUDU RÁDA, KDYŽ SE PŘIHLÁSÍTE K ODBĚRŮM, DÁTE MU LIKE NEBO HO BUDETE SDÍLET.

ZNÁTE KOSMETIKU NYX?
Mějte se hezky!
Terez

You Might Also Like

11 comments

 1. Jé moc hezky jsi to natočila. Mně se fotky moc nepovedly, vzhledem ke světelným podmínkám. Byla to krásná akce a ráda jsem tě poznala! :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Světelné podmínky byly opravdu špatné, naprosto souhlasím, ale i tak se mi tvoje fotky moc líbí! :-) Doufám, že se brzy zase někde potkáme! Děkuju za komentář!

   Smazat
 2. Akce byla vážně skvělá a hezké efekty u videa, jaký používáš program? :))

  Everythin Kate

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kači, používám Adobe Premiere Pro CC :-) Je pěkně drahý, ale vyplatí se to, ušetří hodně práce :-) Děkuji za komentář!

   Smazat
 3. kozmetikcé nebo :) muselo to byť skvelé :)
  Drew's Beauty

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně! Bylo to moc fajn :-) Děkuji za komentář!

   Smazat
 4. Super video, muselo to tam byť naozaj skvelé:) tiež by som sa rada pozrela na takýto event:)

  Saja Frey blog

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak, byla to moc hezká akce :-) Určitě se také podíváš! Děkuji za komentář!

   Smazat
 5. Tak to musela být perfektní akce. Líbí se mi, jakou výzdobu jste tam měli.

  OdpovědětSmazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!