beauty cosmetics

FIALKOVÉ JARNÍ LÍČENÍ

13:21Unknown


Ahoj holky! Jak se máte? Konečně mám chvilku na napsání nového článku! No chvilku, respektive půlhodinku u oběda než se zase vrhnu na psaní bakalářky :-)


Původně jsem pro vás měla na jarní líčení natočené videjko, bohužel mě trochu opět zradila technika. Tím, že nemám softboxy, tak ty barvičky prostě nejsou potom v počítači hezky vidět, takže jsem si řekla, že abyste o to úplně nepřišly, tak vám to líčení alespoň zpětně zdokumentuji na fotkách. 
Do dalších video tutoriálů se asi do té doby, než budu mít lepší vybavení pouštět nebudu, co říkáte tedy na takovéto líčící články? 


Pokud se nebojíte barviček, myslím, že je toto líčení perfektní na první jarní dny! Fialková se hodí nejen k modrým očím, ale hlavně k hnědým, které perfektně zvýrazní. 


Základní make-up

Kdo mě zná, ví, že mám nejraději makeupy od Mary Kay. Chtěla jsem však menší změnu, takže jsem si pořídila tento YSM krémový makeup od Inglotu. Vybrala jsem si nejsvětlejší odstín č. 49, ale i přesto je na mě ještě malinko tmavší, myslím, že bude perfektní na léto, až nachytám trochu bronzu. Tento makeup se nejlépe nanáší prsty, udělá pak na pleti jemný sametový finiš. 

Makeup jsem zapudrovala transparentním pudrem od Mary Kay. Obličej jsem jemně  vykonturovala bronzerem od Inglotu v odstínu 80. Tento bronzer je naprosto úžasný na světlou pleť, krásně s ní splyne a perfektně se zapracovává!  

Tváře jsem doladila minerální tvářenkou od Mary Kay v odstínu Pink Petals a obočí jsem dokreslila tmavě hnědým stínem na oči a zafixovala ho gelem Make me brow od Essence, který jsem od té doby, co ho mám nedala z ruky!Líčení očí

Na oči jsem použila bázi pod oční stíny Minor Sin od Urban Decay. 
Do záhybu oka jsem nanesla matný šedivý stín Stone od Mary Kay. Tento stín opravdu dobře rozmažte, ať nevypadáte jako panda:-) 
Poté jsem na celé pohyblivé víčko použila středně fialkový stín od Inglotu. Do vnitřního koutku oka jsem nanesla bílý matný stín a do vnějšího koutku jsem jemně nanesla trochu tmavého fialkového stínu od Inglotu. Na spodní linku oka jsem nanesla šedý stín a poté ho přejela ještě světle fialkovým stínem. 

Nakonec jsem udělala linku s tekutými linkami od Inglotu a nanesla řasenku Angel Lash od Dermacolu. 


Líčení rtů

Na rty jsem použila rtěnku od značky Mac v odstínu Saint Germain A44. Protože je rtěnka opravdu hodně výrazná, přetřela jsem ji uprostřed rtů ještě matným leskem na rty od Mary Kay v odstínu Cafe latte. 
MÁTE RÁDY FIALOVOU? TĚŠÍTE SE NA JARO?
CHCETE VÍCE TAKOVÝCH ČLÁNKŮ?

Mějte se hezky!
TerezYou Might Also Like

0 comments

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!