food lifestyle

ZDRAVÉ MLSÁNÍ

17:43UnknownAhoj holky! Mlsáte rády? Pokud ano, tak je dnešní příspěvek přímo pro vás! 
Nedávno jsem dostala možnost díky e-shopu FOLLY.CZ vyzkoušet tyto BIO kakaové boby v kokosovém cukru a řeknu vám, že se prohlašuji oficiálně za závislou! Že, já jsem neuposlechla varování na obalu!Říkáte si, k čemu jsou boby dobré? Kromě čokoládové chuti obsahují enzymy dobré nálady (proto si je dávám hlavně ráno k snídani, to je pak celý den veselý), hořčík, draslík, železo, mangan a zinek.  Nevěřila bych, co se do těch malinkých zrníček všechno vejde! A právě kvůli vysokému obsahu antioxidantů se doporučuje konzumovat jenom 4 malé lžičky denně, což je hrůza, protože já bych byla schopná sníst tento balíček na posezení! Boby můžete jíst samotné nebo si je můžete přidat třeba do nějaké kaše či jogurtu. Kokosový cukr je nerafinované sladidlo s nízkým glykemickým indexem, takže můžete mlsat, jak je libo! Já si tyto boby nejraději přidávám do rýžové kaše, kterou si hodně často dělám k snídani, a řeknu vám, že je to vážně chuťový zážitek!


ZNÁTE TUTO LASKOMINU? VYZKOUŠÍTE JI?

Mějte se hezky!
Terez

You Might Also Like

4 comments

 1. No už jsem to okukovala u tebe na instáči, vypadá to vážně skvěle a s tím, jak jsme začali s Tomem se stravovat trochu lépe než doposud, by tohle přišlo vhod :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Určitě je Aničko vyzkoušejte, nám už došly a každé ráno tu po nich teskním :-D Děkuju za komentář!

   Smazat
 2. To vypadá skvěle! Můžu se zeptat kolik stojí?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chuťově jsou fakt moc dobré, ten balíček stojí 109 Kč, není to nejlevnější, ale zase to vydrží dlouho, na začátku článku je odkaz na produkt :-) Děkuji za komentář!

   Smazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!