beauty cosmetics

PALETKA NAKED 2 /RECENZE/

13:15UnknownAhoj holky! Jak jste si užily víkend? Já jsem ho celý proležela s virózou a ještě dnes se z toho dostávám :-)
Dneska mám pro vás recenzi na paletku od Urban Decay, Naked 2. S touto paletkou jsem pro vás už točila líčící tutoriál a hodně z vás si poté psalo o podrobnější recenzi a swatche jednotlivých stínů, takže se teda dneska podíváme Naked 2 více na zoubek.  

Začneme hezky od začátku. Paletku si můžete koupit buď v Sephoře nebo přímo na oficiálních stránkách Urban Decay za 1380Kč. Balení obsahuje 12 očních stínů po 1,3g, oboustranný štěteček, zrcátko a navíc 4 vzorky bází pod oční stíny. Obal paletky je nádherný, je masivní a rozhodně patří na první místo v mé paletkové sbírce.
Jak už jsem psala výše, paletka obsahuje 12 očních stínů. Stíny jsou opravdu dobře pigmentované, obsahují jemný shimmer a vydrží vám na očích celý den. Pokud pod ně použijete bázi pod oční stíny Sin od Urban Decay, jsou ještě více zářivější. 
Co, se mi opravdu líbí je barevná kombinace stínů. Když jsem viděla všechny Naked paletky vedle sebe, bylo mi hned jasné, kterou si vyberu. S paletkou Naked 2 vykouzlíte různé variace jak denního, tak večerního líčení, odstíny jsou spíše studené, ale i tak si myslím, že jsou univerzální a sluší širokému spektru žen, třeba oproti Naked 3, která je trochu více dorůžova.
Stíny jsou jemné, mají máslovitou strukturu a dobře se nanáší. Malinko práší, to je však u vysoce pigmentovaných stínů zcela normální. Nejlépe se mi stíny nanáší štětečkem z přírodních štětin, štěteček ze syntetických vláken, který je součástí balení však také není k zahození. Vím, že na tuto paletku existují různé názory a to zejména kvůli vysoké ceně. Já zcela souhlasím s tím, že je cena trošičku vyšší a určitě najdete spoustu podobných levnějších variant. Pokud si to však rozpočítáte, zjistíte, že jeden stín vychází zhruba na 100 Kč, což není zase tolik v porovnání se stíny v drogeriích, které jsou kolikrát dražší a kvalita mnohem horší. 
Já osobně, jsem ráda, že jsem si na tuto paletku ušetřila, používám ji skoro každý den a jsem s ní moc spokojená. Osobně si však také myslím, že nezáleží ani tak na ceně, jako na vašem pocitu. Souhlasím s tím, že můžete vykouzlit naprosto stejné líčení s paletkou od UD, stejně tak jako například od MUR, máte však u nanášení stínů stejné pocity? Já rozhodně ne!

ZNÁTE TUTO PALETKU? MÁTE NĚKTEROU Z PALETEK OD -UD- DOMA? JAKÝ NA NĚ MÁTE NÁZOR?

Mějte se hezky!
Terez

You Might Also Like

2 comments

  1. Ale nadherna pigmentace.:-)
    http://style-and-smile15.blogspot.co.uk

    OdpovědětSmazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!