beauty food

MŮJ KAŽDODENNÍ ŽIVOT SRZE ČOČKU FOTOAPARÁTU

16:08UnknownAhoj holky! Jak se máte? Poslední dobou se mi v telefonu nahromadilo spoustu fotek, a protože vím, že máte tyto články rády (alespoň tedy podle statistik), můžete se dneska na ně mrknout!A co jsem tedy poslední dny, týdny dělala?

1. Byla jsem se mrknout v Douglasu, abych omrkla stíny od Inglotu a protože byly opravdu hezký, objednala jsem si je na oficiálním eshopu s 30% vizážistickou slevou, no nekupte to!


2. S přítelem jsme se vydali na menší dovolenou do Beskyd, do krásného hotelu, kde bylo obrovské wellness, a protože byla venku obleva, a nedalo se lyžovat / čtěte: dalo, ale nám se prostě nechtělo/ strávili jsme ve wellness celé tři dny a byla to paráda! Konečně mi díky přemíře chloru přestaly elektrizovat vlasy! A protože jsme po celou dobu našeho pobytu měli pouze valašskou kuchyni, která byla mimochodem moc dobrá, ale rychle se to přejí, museli jsme se po našem návratu vydat v Brně do naší oblíbené kavárny Kafec, kde mají luxusní wafličky a také do naší nejoblíbenější restaurace La Patas. 


3. Naše redakce pořádá tento týden velikou akci, a tak jsme s kolegyňkami při této příležitosti navštívily brněnský showroom Poshme, který nám při té příležitosti propůjčil tyto krásné puntíkované šatky! Redaktorský tým musí ladit!  


4. Konečně mám doma tulipánky a řeknu vám, že se čím dál víc těším na jaro!


5. Konečně jsem ochutnala Acai Vitality ve Fruitisimu a byla to vážně mňamka! Taky jsme objevili novou veganskou kavárnu, o které jste si už mohly na blogu přečíst, jejich mandlové cappuccino je opravdu chuťový zážitek! 


CO JSTE V POSLEDNÍCH DNECH DĚLALY HOLKY, VY? 

Mějte se krásně!
Terez

You Might Also Like

10 comments

 1. V Beskydech muselo být nádherně, hned bych jela. Já jsem minulý prázdninový týden byla v Madridu kde jsem si odpočinula a načerpala nové síly.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jéé, do Madridu bych zase jela ráda já! Nikdy jsem tam nebyla :-) Děkuju za komentář!

   Smazat
 2. Máš krásné fotky! Stíny vypadají super, barvy pěkně výrazné, žádná nuda :) A ano, díky bohu, že už se to jaro blíží, taky jsem nakoupila zásobu tulipánů :)

  Poshlife

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuju! Ano, stíny nejsou opravdu ani trochu nudné, dají se s nimi vytvořit krásné kombinace!

   Smazat
 3. Veľmi pekné fotky, ja som robila také bežné veci, výnimočná bola hádam salsa tančiareň, na tie ale tiež chodievam s partiou dosť pravidelne.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Wau, to je můj sen, chodit do tančírny! Salsu bych se také chtěla naučit! Děkuju za komentář!

   Smazat
 4. Moc pěkné fotky, ty pracuješ v redakci? Tak to závist! Já se hlavně učila, jedla.. snažila se omezit to jídlo, haha a zase učila :DDD

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji za milý komentář! Ano, ano pracuji tam už nějakou dobu :-) No to učení mě teď také čeká, na státnice :-D

   Smazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!