INSPIRACE Inspiration

MILUJU KNÍŽKY

14:36Unknown


Taky milujete knížky? Já jo! Až tak hodně, že mi doma přetékají z poliček. Nevím, jak vy, ale já nedokážu odejít z knihkupectví bez toho, abych si nějakou nekoupila. Akorát bych potřebovala více času, abych je stihla všechny přečíst! Myslím, že mi moje dosavadní zásoba vystačí tak na dva roky dopředu. 

Právě teď se ke mě dostala tato knížka s názvem Dívka, která se dotkla nebe, přiznám se, že jsem ji pár týdnů měla doma hlavně jako dekoraci na stolečku, protože nám krásně ladí s obývákem, ale před pár dny jsem se do ní začetla a je opravdu zajímavá. Je hodně tlustá, ale takové knížky já mám ráda, čím tlustší, tím lepší! :-) Už se těším, až se dneska vrátím z práce, hupsnu na naši měkoučkou sedačku, udělám si cappuccino a budu si jen a jen číst! CO PRÁVĚ ČTETE VY? MÁTE RÁDY KNÍŽKY?

Mějte se krásně!
TerezYou Might Also Like

8 comments

 1. Jooo, tak to já mám zásobu knížek tak na 10 let dopředu :D. Nejhorší jsou pro mě Levné knihy, protože tam si kupuju klasiky za pár korun. Letos se mi ale ve čtení docela daří, zatím mám přečteno asi 7 knih, což je docela dobrý skóre :) Dneska jsem se dozvěděla, že Rowling píše pokračování Harryho Pottera, takže teďka budu asi stříhat metr :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. O Levných knihách mi ani nemluv, vždy, když se tam zastavím, odcházím s plnou nákupní taškou :-) Wau, 7 knih, poklona! Děkuju za komentář!

   Vymazat
 2. Já zrovna čtu Velký Gatsby od Fitzgeralda a musím říct, že je super :)
  Na levných knihách taky objednávám pokaždé, když si řeknu, že se jen podívám :D
  Pokud bys měla čas, koukni na můj blog :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je krásná knížka, já ji četla i ve francouzštině :-) Děkuju za pozvání na tvůj blog! Mrknu se! Děkuju za komentář!

   Vymazat
 3. Ja čítam veľmi rada, za posledné asi dva mesiace som prečítala ani neviem koľko kníh, ale najlepšia v poslednom čase bola kniha Lekcie Madam Chic, úžasná kniha. Momentálne čítam niečo od A. Porterovej a nepohŕdam ani knihami v anglickom jazyku, veď cibriť jazyk treba.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. O této knížce jsem už slyšela hodně krát, asi se zastavím v knihkupectví! :-D Knížky v angličtině také čtu ráda, je to nelepší způsob, jak si vylepšit angličtinu :-) Děkuju za komentář!

   Vymazat
 4. Hrozně moc a už se nemůžu dočkat, až na ně teď po zkouškovém budu mít zase čas!
  http://hollychicc.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky se vždy těším, až si budu moci po zkouškovém přečíst zase něco normálnějšího než tuny odborných informací :-D Děkuju za komentář!

   Vymazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!