food lifestyle

JAKÉ JSOU NOVÉ CHOCO MENTOSKY?

17:26UnknownAhoj holky! Jaký jste měly víkend? My jsme po dlouhé době zůstali v Brně a užili si poklidný dva dny. V sobotu jsme se byli podívat na festivalu Tuňáci na ledu, který se moc povedl, potom jsme mrkli v Brně do Vida centra, kam se určitě podívejte, pokud v sobě máte vědeckého ducha a večer jsme zakončili v restauraci. :-)Nedávno jsem málem vrazila do takové té reklamní cedule, a když jsem se na ni mrkla zblízka, byly na ní tyto nové Choco mentosky. Musela jsem se na ni podívat ještě jednou a to pořádně, protože jsem nemohla uvěřit tomu, co vidím. V duchu jsem si říkala, co to je za kombinaci aneb jak mohou být mentosky čokoládové a nedalo mi to, abych je nevyzkoušela, kor když stojí pár korun
V obchodě je mají ve 2 variantách - mentos choco a mentos choco white. Řeknu vám, že je to opravdu nevšední chuťový zážitek. 
Mentosky jsou karamelové a uvnitř jsou plněné čokoládou a je to vážně mňamka. Přiznám se vám, že kdyby nebylo obalu, ani bych nepoznala, že se jedná o mentosky. Svojí chutí mi spíše připomínají nějaké karamelky nebo bonbónky z bonboniéry. Obě variace jsou dobré, takže je určitě vyzkoušejte. Pokud se vám za ně nechce utrácet penízky, mrkněte na tyto stránky, můžete tam oba druhy získat zdarma k vyzkoušení :-)

VYZKOUŠELI JSTE UŽ TUTO NOVINKU? CO NA NÍ ŘÍKÁTE?

Krásný zbytek týdne!
Terez

You Might Also Like

2 comments

  1. Zrovna dneska jsem je poprvé ochutnala! Měla jsem verzi s bílou čokoládou a musím říct, že mi vážně moc chutnají. Miluji jakékoli karamelky, takže tohle je přesně pro mě. :)
    Diary of Girly Things

    OdpovědětSmazat
  2. Ty čokoládové jsem měla loni v Polsku, no super že už dorazily i k nám, jsou dokonalé :D :)

    OdpovědětSmazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!