beauty cosmetics

INTENZIVNÍ OBNOVUJÍCÍ VLASOVÁ KŮRA /KÉRASTASE/

22:51Unknown


Ahoj holky! Jak si užíváte Valentýnka? My ho s přítelem popravdě ani moc neslavíme, nemyslím si, že by se měla láska vyjadřovat pouze jeden jediný den v roce, takže se držíme hesla, že máme Valentýn každý den :-)

Nedávno jsem dostala nabídku vyzkoušet tuto intenzivní obnovující kůru, kterou mi poskytl e-shop PARADIVKA.CZ
Značku Kérastase jsem chtěla vyzkoušet už dávno, jen jsem k tomu neměla příležitost, přeci jen se jedná o vlasovou kosmetiku, která je na trošku vyšší cenové úrovni, a jak víte, já používám produkty od Matrixu, které jsou také kvalitní a jsem s nimi spokojená.Tato obnovující péče je určená pro hodně zničené a jemné vlasy. Je třeba ji aplikovat ještě před šampónem a nechat ji působit 1-2 minuty. 


A jak u mě produkt obstál? Mám pro vás 2 závěry. Protože jsou moje vlasy někdy opravdu zlobivé, a to zejména u vlasových kůr, řeknu vám, že já sama jsem z tohoto produktu nadšená nebyla. Jestli jsem si myslela, že mi před jeho použitím vlasy elektrizují hodně, po použití této kůry to bylo ještě horší, nevím proč, ale mé vlasy na tyto vlasové kůry prostě reagují špatně, elektrizují mi snad po všech maskách, i od mého oblíbeného Matrixu. Jediná maska, která mi vyhovuje je od Alverde, ale po té zase nejsou vidět moc velké účinky. I když by žádné masky neměly způsobovat elektrizaci vlasů, kterou způsobuje spíše přesušení či nadměrné fénování, zřejmě je v těchto maskách obsaženo něco, co mi prostě nesedí. Vlasy si totiž tepelně upravuji jen velice málo, takže to nebude důvod, proč mi elektrizují. Asi mě pochopíte, že jsem teda tuto kůru vyzkoušela pouze jednou a od té doby ne. 
Protože jsem však chtěla, aby nebyla recenze pouze jednostranná, dala jsem tuto kůru vyzkoušet na pár týdnů mamce, a ta si na ni vůbec nestěžovala. Vlasy ji ani trošku nezelektrizovaly, naopak byly pěkně jemné, uhlazené, lesklé a voňavé.


Pokus tedy nemáte větší problémy s vlasy jako já, určitě tuto kůru na vlásky teď po zimě vyzkoušejte. Pokud vám však vlasy trošku elektrizují a jsou nepoddajné, raději na ně kromě šampónu a kondicionéru nic nedávejte, a pokud jim přeci jen chcete něco dopřát, jemně si do konečků vmasírujte kokosový olej. 

ZNÁTE ZNAČKU KÉRASTASE? MÁTE TAKÉ PROBLÉMY S VLASY JAKO JÁ? POKUD ANO, POMÁHÁM VÁM NĚCO?

Krásnou neděli!
Terez

You Might Also Like

4 comments

 1. Nuž mne po maskách vlasy asi neelktrizujú, s tým problém nemávam, takže poradiť ti v tomto smere žiaľ neviem. Kerastase poznám a skúšala som toho už viac, ale za vlastné peniaze by som si asi nekúpila nič, príde mi to fakt dosť drahé. Najlepšie od Kerastase boli rozhodne šampón na farbené vlasy a potom maska Nutritive pre poškodené vlasy, mala som v tom čase studenú na vlasoch, hrozný nápad, ale čo sa dá robiť a toto mi vlasy dalo fakt doporiadku. Inak Matrix tiež poznám a skúšala som zatiaľ síce len masku, ale bola som veľmi spokojná.
  Bianka

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně s tebou souhlasím! Kerastase mi také přijde malinko předražený, myslím, že už ani nemám chuť něco od této značky zkoušet, budu ais věrná svému Matrixu :-) Děkuju za tip a za komentář! :-)

   Smazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!