beauty KOSMETIKA

DÁMY, NA SLOVÍČKO

11:53Unknown
Ahoj holky!
Nedávno jsem se dozvěděla o jedné velice zajímavé kampani a říkala jsem si, že by byla škoda se s vámi tady na blogu o ní nepodělit.
Dnešní článek bude tedy ryze holčičí, pokud jej čte nějaký pán, tak si může dát s klidem pauzičku a skočit si třeba na pivko! 


Člověk by řekl, že je dnešní doba zcela otevřená všem tématům a neexistují skoro žádná tabu. Tak tomu však zcela není v otázce ženského přirození. Ačkoliv muži o své chloubě mluví otevřeně, bez předsudků a to zcela často, ženy se tohoto tématu trochu ostýchají, některé se dokonce bojí slovo vagína vyslovit, dokonce i před doktorem.  
A to rozhodně není dobře, zejména v době, kdy existuje spoustu infekcí, které trápí nejednu z nás, a které není lehké od sebe rozeznat, natož je vyléčit univerzálním lékem. Ačkoliv my ženy mluvíme rády a velice často, tomuto tématu se prostě vyhýbáme, o svých zdravotních problémech mlčíme a červenáme se při pomyšlení, že bychom o nich měli někomu říci!
Mnoho žen považuje název intimních partií za hanlivý a právě z tohoto důvodu přišla značka Idelyn® Beliema se svojí kampaní, která má za úkol změnit postoj žen k tomuto tématu. Skrze svojí kampaň vyzývá ženy, aby hlasovaly a pomohly zvolit to nejlepší označení pro ženské intimní partie! Označení, které bude pozitivní a vhodné a pomůže prolomit toto tabu!


Přiznám se vám, že i já sama se někdy zdráhám o těchto věcech mluvit, a proto jsem se rozhodla, že také podpořím kampaň #FindTheName  a vyzývám vás, abyste šli do toho se mnou - ne, že mě v tom holky, necháte!
Já už mám odhlasováno a vy můžete hlasovat ZDE!
Určitě se podívejte na video, které bylo pro tuto kampaň vytvořené, myslím, že stojí za to!
PODPOŘÍTE TUTO KAMPAŇ SE MNOU? CO SI O TOMTO TÉMATU MYSLÍTE?

Hezkou středu!
TerezYou Might Also Like

0 comments

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!