beauty Bourjois

RTĚNKA ROUGE EDITION 12H //BOURJOIS//

9:00Unknown


Krásné pondělí, holky! Jaký byl váš víkend?
Můj se nesl v duchu učení jako celý minulý týden a v tomto týdnu se ještě ponese. Poslední zkoušku mám ve čtvrtek a ani nevíte, jak moc se těším, až ji budu mít za sebou a budu se opět moci více věnovat blogu! Nevím jak vy, ale já vždy o zkouškovém trávím nejvíce času na Instagramu, haha, asi bych se tím neměla chlubit, prosím napište mi, že to máte stejně a díky Instagramu a jiným sítím mám v hlavě tolik nápadů, které chci na blogu uskutečnit, takže se vlastně nemusím za moje prokastinování ani stydět! Dneska vám ukážu rtěnku, kterou mám doma už hodně dlouho, a na kterou nedám dopustit. Pokud máte rády výrazné rty, budete z této rtěnky Rouge Edition 12 heures od Bourjois také nadšené!
Rtěnku mám v odstínu Cerise sur le lipstick, z názvu jsem soudila, že se bude jednat o rtěnku s třešňovým nádechem, přeci jenom "cerise" jsou francouzsky třešně, to jsem se však trochu spletla. Rtěnka má oranžově korálový nádech, což se třešním nepodobá, ale co, o název tu nejde :-)


Pigmentace je krásná, už po prvním nanesení dodá rtěnka rtům nádhernou matnou barvičku. Rtěnka má tužší konzistenci, která se však hezky roztírá a díky této konzistenci poté nemáte pocit ulepené pusy. Pro dokonalé výrazné rty stačí rtěnku nanést ve dvou vrstvičkách. Co se mi líbí je, že se rtěnka díky tužší konzistenci neobtiskuje na zuby. Ačkoliv není heslem rtěnky, že by měla hydratovat, tak hydratuje hezky, rty nestahuje, ani nezvýrazňuje vrásky. Výdrž je docela slušná a přežije i nějaké to pití či jídlo, pokud však chcete, aby rty hezky vypadaly, je nutno rtěnku po jídle aspoň trochu poupravit, v porovnání s jinými rtěnkami, však tato drží opravdu pěkně.  Tuto rtěnku mám z eshopu Parfémy Elnino, protože jsem ji v obchodech za takovou pěknou cenu (161 Kč) nikde nesehnala. Pokud o ní budete uvažovat, určitě si progooglujte swatche jednotlivých odstínů, ať pak nejste překvapené jako já :-)

ZNÁTE TUTO RTĚNKU? MÁTE RÁDY VÝRAZNÉ RTY?

Hezký týden!
Terez

You Might Also Like

2 comments

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!