CESTOVÁNÍ lifestyle

2015

9:00Unknown


Ahoj holky! Jak jste si užily první den nového roku? Ten můj začal opět jako každý rok ve studijním duchu, aneb celé Vánoce jsem hezky nic nedělala a teď mě začala děsit vidina blížících se zkoušek :-) 

Dneska mám pro vás takové malé shrnutí celého roku 2015

ROK 2015 BYL KRÁSNÝM ROKEM, KTERÝ MĚ NAUČIL MNOHO NOVÝCH VĚCÍ!

 Měla jsem šanci poznat nové osoby, podívat se na nová místa, akce a poznat zase o trochu více samu sebe :-) Už teď se těším na rok 2016, co všechno nám přinese a věřím, že to budou jen samé hezké věci! Mám spoustu plánů, které bych chtěla tento rok uskutečnit, tak uvidíme, jak to dopadne! Pokud vás zajímá, jestli si dávám novoroční předsevzetí, tak zní odpověď ne, předsevzetí jsem si přestala dávat už před dlouhou dobou, myslím, že

JE MNOHEM LEPŠÍ ZREALIZOVAT NĚCO HNED, NEŽ ČEKAT NA VHODNÝ OKAMŽIK, NA NOVÝ TÝDEN, MĚSÍC ČI ROK. ZMĚNIT SVŮJ ŽIVOT K LEPŠÍMU MŮŽETE PŘECI KAŽDÝ DEN, TAK NA NIC NEČEKEJTE!

Teď už ale k tomu shrnutí :-)


Jak už jsem psala výše, tento rok jsem se díky vám, mohla zúčastnit různých blogerských akcí, díky kterým jsem potkala skvělé osoby!


Také jsem se v roce 2015 podívala opět do mé milované Paříže, potom do Itálie, Polska, kde jsem navštívila Krakow, Gdaňsk a Gdyni, a také jsme byli ve Vídni.Snažila jsem se zlepšit svůj jídelníček, a myslím, že jsem udělala pozitivní krok kupředu, ale pořád mám, co zlepšovat, takže to doufám v tomto roce zase vylepším!Udělala jsem si rekvalifikační vizážistický kurz, díky kterému jsem mohla líčit svatby, plesy a také  pro vás konečně začít točit tutoriály!Začala jsem spolupracovat s online časopisem Upgrade Makeup, kde každý měsíc vychází můj článek,


Udělala jsem státnice na ekonomické fakultě, v tomto roce mě čekají ještě jedny a to na fakultě sociálních studií. Našla jsem si novou práci, která mě moc baví, kromě štětců jsem vzala do ruky i pastelky a začala se zlepšovat v malování a také jsem začala více pravidelně cvičit. 


A také jsem měla tu čest a mohla se zúčastnit třech blogerských bazárků tady v Brně!

CO SE POVEDLO V ROCE 2015 VÁM? PODĚLTE SE O TO TAKÉ SE MNOU! JAKÉ MÁTE PLÁNY NA ROK 2016?

Mějte se krásně!

Terez
You Might Also Like

2 comments

  1. Skvělý článek :) A státnice na ekonomické fakultě? Páni, to je úžasný výkon :) Gratuluji :)

    Nikola Mills

    OdpovědětSmazat
  2. Moc hezký článek, Terko. Já jako úspěch beru to, že jsme se v minulém roce dokázali s přítelem (teda teď už manželem :-) ) hodně semknout a i v hodně těžkých situací více jak půl roku fungovat víceméně z minuty na minutu - nepřeháním, a to tak, aby to v negativním slova smyslu neovlivnilo holky. Taky jsem ráda, že jsem díky tomu neskončila s blogování a tvořením, protože to je pro mne ten nej relax, který mám hodně ráda ve chvílích, kdy holky spí nebo se baví samotné :-) Takže vzhůru do dalšího roku a uvidíme, co přinese tentokrát... ;-)

    OdpovědětSmazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!