Christmas lifestyle

MOJE NEJOBLÍBENĚJŠÍ VÁNOČNÍ FILMY

18:17Unknown


Ahoj holky! Ani ne za týden jsou tady Vánoce, a tak je čas se konečně zachumlat do peřin a zkouknout všechny vánoční filmy! Tyhle jsou moje nejoblíbenější! Ne všechny jsou zcela vánoční, spíš je mám nějakým způsobem spojené s Vánocemi, a každý rok se na ně musím prostě na všechny znovu podívat, i když už je znám nazpaměť! Taky to tak máte?


• ZÁKLAD RODINY 

U tohohle filmu se rozhodně nasmějete! Zdá se vám, že je u vás na Štědrý den blázinec? Až se podíváte na tento film, zjistíte, že to zas až tak špatné nebude :-) V hlavní roli S. J. Parker!
Tenhle film mám hodně ráda! Sice není se zcela vánoční tématikou, ale chlupaté kabáty se ve filmu také objeví a místo dárečků si můžete představit tyrkysové krabičky od Tiffanyho!


• LÁSKA NEBESKÁ  

Tohle je naprostá vánoční klasika, kterou určitě všechny znáte, a pokud ne, koukejte to rychle napravit!


• PRETTY WOMAN 

Tenhle film jsem viděla tolikrát, že bych to ani na prstech nemohla spočítat! Jako malá, jsem se vždy tajně připlížila do obýváku, jen abych se mohla na tento film s mamkou koukat! Nejlepší scéna? Svině klouzavý!


  POPELKA 

Moje nejoblíbenější vánoční pohádka. Mám ráda klasickou s Libuškou Šafránkovou, nejvíc se mi však líbí Popelka, která je černobílá, pamatujete si na ni? Škoda, že ji moc nedávají.


 • PRÁZDNINY 

Romantický film o tom, jak si dvě ženy vymění na pár týdnů své domovy a najdou tam svou pravou lásku. Určitě si poslechněte i soundtrack!• SÁM DOMA • 

To nejlepší nakonec! Bez Kevina by prostě nebyly ty správné Vánoce! 


JAKÉ VÁNOČNÍ FILMY MÁTE NEJRADĚJI VY? 

Krásný páteční večer!
Terez

You Might Also Like

8 comments

 1. Odpovědi
  1. Jéé, to je skvělé! Vítej v klubu! :-) Děkuju za komentář!

   Smazat
 2. Za me Pretty Woman, proste klasika, miluju ten film a mohu ho videt milionkrat :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak! Zrovna včera jsem se na něj koukala! Děkuju Jani za komentář!

   Smazat
  2. Ja si ji pustim dnes :)

   Smazat
 3. Zrovna v telce dávají Sám Doma tak koukám :D :) Jinak já na Vánoce miluji "Vánoce na ruby" nebo Grinche, ten je podle mě absolutně nejlepší! :D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jééé, my nemáme televizi, tak o tom nemám ani přehled! Já teď dokoukala Láskou nebeskou a jdu teda na Vánoce naruby! Děkuji za tip a za komentář!

   Smazat
 4. Láska nebeská a Sám doma 1 a 2 - check :D JInak se přiznám, že třeba Grinche moc nemusím, ale dost lidí to úplně miluje. Já si ještě nedokážu představit Vánoce bez Pelíšků!

  OdpovědětSmazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!