beauty cosmetics

JAK SKLADUJI KOSMETIKU

15:35UnknownKrásné pondělí! Jaký jste měli holky víkend?
Hodně často se mě ptáte, kde a jak skladuji kosmetiku. Takže vám to dneska ukážu :-)
Kosmetiky mám doma opravdu hodně a přiznám se, že se v tom množství pomalu ztrácím. Jak víte, minulý víkend jsme trochu předělávali byt, a musím říct, že jsem byla překvapená, kolik věcí jsem z kosmetických šuplíků vytáhla! 

Proto jsem byla hrozně ráda, když mě oslovil e-shop BilaTlapka.cz a nabídli mi, zdali bych nechtěla vyzkoušet tento organizér na kosmetiku. Ani se nebudete divit, když vám povím, že jsem nabídku hned přijala. Organizér přišel za pár dní a jsem s ním opravdu spokojená! Vejde se do něj až 200 produktů, což je paráda a hlavně je máte všechny na očích, takže nehrozí, že byste na něco zapomněli! 
Tento organizér jsem si chtěla pořídit už dlouhou dobu, ale nikde jsem na žádný nenarazila, tedy na žádný za rozumnou cenu. Tento stojí 690 Kč, ale právě teď ho na e-shopu Bilatlapka.cz mají jen za 345 Kč, což je podle mě skvělá koupě! Pokud nemáte tolik kosmetiky jako já, můžete ho věnovat třeba někomu, kdo je trochu větší kosmetický blázen, pod stromeček :-)
JAK SKLADUJETE KOSMETIKU VY? 

Přeji vám krásný nový týden!
Terez

You Might Also Like

4 comments

 1. Super organizér! Jaá jsem před časem v domácích potřebách objevila takové plastové krabičky (ale ne ty klasické na jídlo, spíše na skladování koření v pytlíku apod.) a v nich se mi to dobře třídí. Zvlášť oční stíny, makeupy, pudry atd... Navíc mám po cca roce, kdy jsme se přestěhovali, nové police právě na kosmetiku, aby mi holky nic netahaly a konečně jsem spokojená (no, i když jsem ženská, co snad nikdy není s ničím úplně spokojená, taková klasika :-D ;-) )

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jj plastové krabičky mám také, nastrkané v šuplících, abych v tom měla větší přehled :-) Já mám právě kromě tohoto organizéru i nové šuplata, takže také skáču radostí do vzduchu a říkám si, že si už nesmím pořizovat další kosmetiku :-D Děkuju moc za komentář, Zdeni! :-)

   Vymazat
 2. Mas to moc pekne, ja to skladuji v supliku no.

  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk/2015/12/giveaway-4.html

  OdpovědětVymazat
 3. Vypadá vážně naprosto skvěle =) já momentálně uvítám organizéry do komody =D
  allys-cook.blog.cz

  OdpovědětVymazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!