beauty cosmetics

CINDY - LOU MANIZER / THE BALM/

14:46Unknown


Ahoj krásky! Nedávno jsem dostala nabídku spolupráce s internetovou stránkou plnapenezenka.cz. A protože jsem o tomto projektu, díky kterému získáváte penízky zpět z nákupů slyšela od mé kamarádky blogerky Aničky, řekla jsem si, že do toho půjdu. 

Skrze tuto stránku jsem tedy učinila nákup v e-shopu krasa.cz a vybrala si tento rozjasňovač od the Balm, po kterém už nějakou tu dobu pokukuji. 
A jak tedy plnapenezenka funguje?
1. Nejdříve se musíte na webu zaregistrovat, díky čemuž získáte ihned odměnu 50 Kč. Pokud si do svého prohlížeče nainstalujete lištičku s aplikací plnapenezenka, připíše se vám dalších 10 Kč. Tyto odměny si můžete nechat vyplatit, jakmile budete mít na kontě hodnotu 100 Kč, odměny, které získáte přímo z nákupu si můžete nechat vyplatit už od 1 Kč. Peníze vám budou samozřejmě zaslány na váš účet. 
2. Po registraci se můžete pustit do nakupování. Tedy, vyberete si ze seznamu obchodů, se kterými plnapenezenka spolupracuje (a že jich je požehnaně) a skrze obchod se ze stránky plnapenezenka.cz prokliknete do daného obchodu, ve kterém chcete nakoupit. Pokud učiníte objednávku, do pár minut uvidíte ve svém profilu na plnepenezence registrovanou odměnu. Odměna musí být schválena obchodníkem, většinou tento úkon trvá déle, kvůli zákonné lhůtě na vrácení zboží, která je 14 dní. Pokud by se vám částka z nákupu nezaregistrovala, stačí napsat na info plnepenezenky a oni vám to ihned poopraví.
3. Procenta z nákupu jsou různá, většinou je to od 1% do 15% z nákupu. Sice to není moc, ale aspoň něco. Pokud nakupujete na internetu často, uvidíte, že se vám to časem nakupí a dá vám to hezkou sumu :-)  Mě samotné se tento koncept moc líbí a přiznám se, že už jsem přes tuto stránku učinila asi 4 nákupy. :-) 


Teď už ale k rozjasňovači. Jsem z něho nadšená. Při nákupu jsem se rozmýšlela jestli zvolit variantu Cindy -lou nebo Mary -lou, nakonec jsem se rozhodla pro Cindy-lou manizer a jsem ráda, že jsem tak učinila! Rozjasňovač má světloulince lososovo-růžovou barvičku. Mám hodně světlý obličej, rozjasňovač mi tedy na tváři udělá efekt jemné tvářenky, která nádherně projasní a prozáří celý obličej. Konzistence je jemná a trošičku práší, pokud však použijete správný štětec, rozjasňovač s ním krásně zapracujete do tváře. Třpytky jsou decentní, takže se nemusíte bát, že budete vypadat jako disco koule :-) Tento rozjasňovač si u mě rozhodně drží první místo mezi rozjasňovači, které jsem doposud vyzkoušela, a to nejen kvůli nádhernému obalu :-)ZNÁTE PLNOU PENĚŽENKU? VYZKOUŠELI JSTE UŽ NĚCO OD THE BALM?

Krásné úterý!
Terez

You Might Also Like

6 comments

 1. Plnou peněženku jsem ještě nezkoušela, nějak mě to neláká;D Za to TheBalm mám ráda, doma mám Mary-Lou, která je taky skvělá:)

  http://kate-trends.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. O Mary Lou začínám dost uvažovat, protože Cindy Lou mě opravdu nadchla :-D Děkuji za komentář!

   Smazat
 2. Plná peněženka je fakt super, jak jsme přes to kupovali i ten zájezd do Itálie, tak na tom už získáš slušný penízky zpět :) Brzy budu objednávat nové čočky, tak zase něco ušetřím, fakt se to hodí. Jů a závidím produkt od The Balm, rozjasňovač vypadá skvěle!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Fííha, z vás budou za chvíli milionáři! :-D Mě se poprvé peněženka ani nechtěla zkoušet, ale jsem ráda, že jsem to udělala, člověk si rychle navykne přes ní nakupovat :-D No ten rozjasňovač je boží! Děkuji za komentář Aničko!

   Smazat
 3. Já nakupovala přímo na the Balm. Mám doma Mary Lou a miluju ji! ;)

  http://www.obycejny-blog.blogspot.com

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak už jsem psala výše, o Mary Lou taky uvažuji, do Cindy Lou jsem se zamilovala a nutně potřebuju další :-D Děkuji za komentář Evi!

   Smazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!