food lifestyle

RESTAURACE KI-KI / BRNO /

9:00Unknown
Ve čtvrtek jsme se s přítelem vydali na večeři do restaurace Ki-ki. Dostali jsme se tam díky Zomatu, jehož zastoupení mi věnovalo voucher. Pokud jste nikdy o Zomatu neslyšeli, je to velká chyba. Pod tímto názvem se skrývá jak mobilní aplikace, tak web, díky kterému můžete hodnotit různé podniky ve vašem městě. Tenhle projekt se mi moc líbí, rádi s přítelem chodíme do kaváren, a věčně jsme řešili dilema, kam jít a když už jsme byli na místě, jestli tam teda vůbec jít. Díky Zomatu už tohle dilema naštěstí řešit nemusíme, víme do čeho jdeme, a tak si vesele trajdáme po brněnských kavárnách. 
Teď už ale k restauraci Ki-ki! Ki-ki se nachází trošku na okraji Brna na Libušině třídě. Z centra je to tak 20 minut. Od nás z domů je to naštěstí jen 9 minut, ano, bydlení na okraji města má i své výhody!
Musím říct, že má restaurace velice příjemný interiér, všude jsou svíčky, lampiónky a celkově to působí relaxačním dojmem. Slečna, která nás obsluhovala byla velice milá a každou chvilku přiběhla, jestli něco nepotřebujeme. K jídlu jsem si objednala pizzu Quatro Formaggi a Štěpi si dal kuřecí křidélka na barbeque omáčce a k tomu fazolky. To jídlo bylo fakt dobrý! Málokdy se mi stane, že bych snědla celou pizzu, ale tahle byla rozhodně jedna z nejlepších, co jsem kdy měla. Štěpi si kuřecí křidélka taky moc pochvaloval a ty fazolky byly také mňamózní, byly jemně orestované na česneku se slaninou, ještě teď se mi na ně sbíhají sliny! Jediné, co nám v restauraci zas tolik nechutnalo, bylo kafe. Štěpi je hodně velký kafař, já trošku menší, ale i tak jsem poznala, že to kafčo nebylo moc dobré. 

I když je restaurace trošičku z ruky, určitě ji doporučuji navštívit. Nám se tam moc líbilo a myslím, že jsme tam nebyli naposledy. A pokud je pro vás restaurace opravdu hodně z ruky, mrkněte se na Zomato, třeba díky němu zjistíte, že máte nějakou skvělou restauraci přímo pod nosem u vašeho domu!


ZNÁTE ZOMATO? POKUD JSTE Z BRNA, ZNÁTE TUTO RESTAURACI NEBO NĚJAKOU JINOU, KTEROU ROZHODNĚ STOJÍ ZA TO NAVŠTÍVIT?

Hezký víkend!
T.
You Might Also Like

0 comments

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!