INSPIRACE Inspiration

MILUJU PAPÍRNICTVÍ, POHÁDKY A NIKDY NECHCI VYRŮST

12:34UnknownJestli na světě existuje jedno místo, kde se cítím jako doma, je to bezpochyby papírnictví! Už jako malá jsem tam ráda chodila a zůstalo mi to do teď.  Mohla bych tam trávit hodiny a kochat se různými sešitky, tužkami a vším možným

Když najdu nějaký opravdu originální kousek, tak se asi nebudete divit, že skáču radostí jak malé dítě! Tenhle týden jsem skákala v Kiku, když jsem objevila tento sešitek Believe in yourself s tužkou a barevnými štítky ani ne za 40 Kč, není boží? ANO je! :-)
Kvůli těmto věcem nechci nikdy vyrůst! Mám ráda papírnictví, pohádky a věřím na přísloví, žili šťastně, až do smrti.
V dnešním světě se toho děje tolik ošklivého, že je potřeba si v sobě uchovat alespoň trošku dětského štěstí! Nikdy holky nechtějte úplně vyrůst! :-)

MÁTE RÁDY PAPÍRNICTVÍ? CHCETE VYRŮST?

Pokud patříte mezi papírenské blázny, přidejte se do TÉTO SKUPINY, kterou jsem založila :-) 

Přeji vám krásný víkend!
Terez

You Might Also Like

4 comments

 1. Rozhodně nejsi jediná, přesně miluju všechny papirnictví, dekoratérství a všemožné obchody s blbostma :)) A zapisník je boží!! :)

  OdpovědětSmazat
 2. Je božíí! Taky jsem ho v Kiku viděla :) Taky miluju papírnictví :33
  Zvu tě na můj začínající blog!
  Niki www.teabyniki.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
 3. Asi si zítra dám menší tour po obchodech a Kik rozhodně nevynechám, ten zápisníček vypadá božsky! A napsala jsi to Teru moc hezky, každý by si v sobě měl zachovat špetku dětské dušičky a nikdy bychom neměli úplně vyrůst a být otravní dospěláci, což mi myšlenky přivádí na Malého prince :)

  OdpovědětSmazat
 4. lásku k papírnictvím s Tebou sdílím :) ačkoliv rozhodně žádné nepotřebuji, protože jich mám pořádnou zásobu, stále kupuji nové a nové sešity a v KIKu jsem si koupila sešit se stejným motivem jako máš Ty. upřímně bych se chtěla vrátit do dětství a neřešit všechny ty dospělácký trable...

  OdpovědětSmazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!