beauty cosmetics

MALÍ, ALE ŠIKOVNÍ POMOCNÍCI Z MÉHO KOSMETICKÉHO KUFŘÍKU

9:00Unknown


Ahoj holky! Dneska tu pro vás mám takovou mini recenzi na dva produkty, které jsem si v poslední době oblíbila. Oba jsou sice svým balením pidi midi, ale rozhodně bych se bez nich neobešla!Jako první vám chci ukázat tuto multifunkční tyčinku od Mary Kay. Multifunkčním líčidlům moc neholduji, většinou nemám s produkty, které nabízejí 3v1 dobré zkušenosti, ale tenhle produkt se mi moc líbí, hlavně v těch dnech, kdy nemáte ráno čas se pořádně nalíčit. 
Tato tyčinka se dá použít jak na tváře, tak na rty. Líbí se mi její konzistence, která je taková krémová a hezky voní. Je potřeba tyčinku nanést na tvář opatrně, abyste nevypadaly jako Marfušky
Já s ní jemně poďubu lícní kosti a poté prsty barvu hezky zapracuji. Jelikož se jedná o krémový produkt a ne o pudrový, je lepší ji nanášet hned na makeup, vrstvy krásně splynou a až poté nanést jemně trochu transparetního pudtu na fixaci. Pozor při nanášení této tvářenky na pudr, většinou, když se nanáší krémový produkt na pudrový povrch nadělá to pěknou neplechu.
Hodně často se snažím tvářenku ladit s rtěnkou, obličej potom dostane krásný přirozený vzhled, takže na tohle je tento produkt opravdu super. 
Na rtech také krásně drží, překvapilo mě, že nevysušuje a rty jsou po něm prostě k nakousnutí!


Na mém INSTAGRAMU právě probíhá SOUTĚŽ, kde si můžete zrovna o tuto multifunkční tyčinku zasoutěžit, tak šup tam!


Dalším mým favoritem je tato vyhlazující báze pod makeup od Dermacolu. Mám ji bohužel jenom v tomto malém balení, ale rozhodně si ji pořídím ve velkém. Je to zatím ta nejlepší báze, jakou jsem kdy vyzkoušela, a to jsem jich pár už testovala. 
Má klasicky gelovitou až takovou silikonovou strukturu, která je moc příjemná na pleť (moje pleť je smíšená s klasicky mastnou T-zónou) . Při postupném zapracování do pleti ucítíte, jak vám báze pod prsty vytváří sametově hebký povrch. Báze taky hezky voní a makeup se na ni nanáší jedna báseň! Celkový efekt je vážně super, pleť je taková vyhlazená, rozjasněná a makeup na ni krásně drží. 


ZNÁTE NĚKTERÝ Z TĚCHTO PRODUKTŮ? BEZ JAKÝCH PRODUKTŮ SE NEOBEJDETE?

Ještě jsem chtěla poděkovat všem, kteří se zúčastnili včerejšího blogerského bazárku! Přišlo vás opravdu hodně, myslím, že se celá akce vážně povedla a moc ráda jsem vás všechny, kdo za mnou přišly, poznala! Takže vám holky děkuju, jste skvělé! :-)

Užijte si pohodový čtvrtek!
Terez

You Might Also Like

0 comments

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!