beauty cosmetics

LIPFINITY RTĚNKY / MAX FACTOR /

9:30Unknown


Ahoj holky!
Pokud čtete můj blog už delší dobu víte, že mám slabost pro výrazné rty. Ráda nosím výrazné rtěnky a dneska bych vám chtěla ukázat rtěnky Lipfinity Long Lasting od Max Factor. Tyto rtěnky jsou novinkou na trhu a já musím říct, že jsem z nich příjemně překvapená! Tato nová řada rtěnek slibuje nepřehlédnutelné a zároveň nádherně vláčné rty po celý den, respektive na osm hodin. Nebudu vám lhát, rtěnka určitě osm hodin nevydrží a musím říct, že se mi ještě nikdy u žádné rtěnky nestalo, že by takto dlouho vydržela, pokud teda nestojíte 8 hodin na jednom místě se zavřenými rty :-) Mě rtěnka vydrží na rtech přibližné 3 hodiny, když do toho započítám i pauzu na pití a jídlo, což si myslím, že i tak je dobrý výkon, po této době je třeba rtěnku přetřít další vrstvou, aby byl zachován efekt dokonalých rtů. V čem jsou ty rtěnky ale boží je PIGMENTACE A HYDRATACE! Po nanesení vám rtěnka na rtech vytvoří doslova kašmírově hebký povrch, k tomu rtěnky opravdu nádherně voní a pigmentace je skvělá! Dlouho jsem nepotkala dlouhotrvající rtěnku, která nevysušuje! Rtěnka rty krásně rozzáří a nedrolí se! A ty obaly jsou také nádherné, rtěnky působí velice luxusním dojmem, nojo to ta zlatá!


Na fotce můžete vidět 3 odstíny - zleva - odstín 20 Evermore Sublime, odstín 25 Ever Sumptuous, odstín 35 Just Deluxe. 
Oranžový a červený odstín mají opravdu nádhernou pigmentaci, ačkoliv se může zdát, že jsou rtěnky lehce do matna, opak je pravdou - mají v sobě jemné třpytky. Růžový odstín je skvělý na den, je velice ženský a decentní, takže tuhle barvičku nosím v kabelce nejčastěji. Zároveň mi však přijde, že je potřeba tento světlejší odstín častěji přetírat, tím, že je světlejší, tak pigmenty rychleji mizí, barva však u těchto rtěnek mizí postupně z celé plochy rtů, takže se nemusíte bát, že byste vypadali jako klaun. 

odstín 35 Just deluxe

odstín 20 Evermore Sublime

odstín 25 Ever Sumptuous


Rtěnky obsahuje bambucké máslo, skvalan, což je hydratační složka získávaná z rostlin a acetylovaný lanolin, což je organická složka získávaná z oleje z ovčí vlny. Rtěnky seženete v drogeriích za cenu 309 Kč, což se mi zdá přiměřené kvalitě. Tyhle rtěnky se u mě rozhodně zařadily na první místa v mém rtěnkovém žebříčku :-)

VYZKOUŠELY JSTE UŽ TUTO NOVINKU OD MAX FACTOR? JAKÝ PRODUKT OD ZNAČKY MAX FACTOR PATŘÍ MEZI VAŠE OBLÍBENCE?

Krásnou středu!
Terez


You Might Also Like

2 comments

  1. Já mám ještě jejich starou Lipfinity, která měla dva kroky - naneseš pigmentovanou barvu aplikátorem jako u lesku, necháš zaschnout a pak přetřeš takovým balzámkem. Něco jak má ted Dermacol ty 16h Stay :) A tahle Lipfinity tedy na rtech vydrží celý den, možná jednou je potřeba rty přetřít, ale jinak stačí přetírat tím balzámkem, aby zůstaly hydratované, a barva drží celý den :)

    OdpovědětVymazat
  2. Ten odstín 25 je dokonalý ... miluji na rtech červenou! :)

    http://sayesss.blogspot.cz/

    OdpovědětVymazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!