Christmas INSPIRACE

KOUZLO VÁNOC

20:54Unknown


Krásný nedělní večer, holky! Jak jste si užily víkend? My jsme byli na chatě a bylo tam spoousta sněhu, takže jsem se krásně naladila na vánoční atmosféru. Právě teď dopíjím horkou čokoládu a za chvilku se půjdeme koukat na takovou předvánoční klasiku Sám doma. Nevím, jak u vás, ale u nás začínají každý rok pár týdnů před Vánocemi filmové večery. kdy jsou na pořadu každoročně stejné a stále více oblíbené filmy a pohádky. Stereotyp? Naopak, miluju to! :-) 


Když už jsem v té vánoční náladě, řekla jsem si, že do ní musím zahalit i můj blog a samozřejmě vás, pokud stále odoláváte! 

 


Máte rádi předvánoční čas? Těšíte se na Vánoce?

Krásný zbytek týdne!
Terez

You Might Also Like

1 comments

  1. V sobotu jsem dělala takový menší úklid a hlavně jsem již vytáhla vánoční dekorace a pokoj si krásně vyzdobila, takže už jsem v té pravé vánoční náladě! Celý dnešek se jenom válím, tu náladu si užívám a dokonce uvažuji o poslouchání vánočních písniček. :D :) Sám doma mě také čeká! Brzy si ho taktéž plánuji pustit, protože bez něj si tohle období nedokážu představit! A s těmi vánočními filmy jsme na tom stejně. Každý rok si poustím ty samé, které mě zkrátka nikdy neomrzí - naopak by to bez nich nebylo ono! :)
    Diary of a Girly Things

    OdpovědětSmazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!