beauty cosmetics

- INGLOT -

21:21Unknown

 


Ahoj holky! Máme tady půlku týdne a já vás zdravím u nového článku!
Z našeho polského roadtripu jsem měla chuť si odvést nějaký ten suvenýr, a protože ,,chytačů prachu" máme doma už hodně, padla volba na něco z kosmetiky (ne, že té bych hodně neměla) , a na jakou jinou značku než Inglot, která právě z Polska pochází.

Na Inglot jsem si brousila zuby už nějakou tu dobu, ale u nás je to přece jen trošičku dražší. Ale kdo si počká, ten se dočká a já si díky tomu přivezla tyto dva stíny za polovičku naší české ceny :-)Inglot je vizážistická značka, mají produkty snad v každém barevném odstínu a řeknu vám, že bylo hodně těžké si něco vybrat! Nakonec jsem si tedy vybrala tyto stíny, které mají krásné podzimní barvičky. 
Kdo zná Inglot ví, že produkty nemají krabičku, ale jsou v kovovém obalu, který si můžete dát do magnetické palety - můžete si ji koupit přímo od Inglotu, já mám tu svojí od Mary Kay, což mi opravdu vyhovuje, protože nemusíte skladovat miliony krabiček, ale všechny produkty jsou hezky na jednom místě a máte přehled, co máte a co můžete na líčení použít.


Musím říct, že pigmentace je opravdu super, stíny nepráší, krásně chytnou jak na štětec, tak na vaše oční víčko a vydrží tam (za použití báze) až do večera. Jsou krásně třpytivé, ale rozhodně nepůsobí lacině. Oko krásně rozzáří. Jak víte, chodím večer do fitka, když jsem se vrátila po cvičení  celá upocená  domů a mrkla se do zrcadla, stíny tam furt byly, sice malinko slité, ale po takových podmínkách jim to je dovoleno :-)


Odstín 160 jsem si opravdu oblíbila, je krásný v kombinaci s klasickým světlým stínem, který dávám do koutku oka. Tento stín se hezky zapracovává a celé oko krásně rozzáří. Na různých světlech hazí různé odlesky - někdy je do šedo - hněda, jindy do fialova.


Po vínových stínech jsem s příchodem podzimu pokukovala pořád, a když jsem uviděla tyto stíny 3v1 musela jsem je prostě mít. Jsou malinko dražší než ten předchozí, ale zase v nich máte hned tři barvičky najednou :-)
Mým favoritem je ta nejtmavší, ale ani zbylé odstíny nevypadají špatně - hodí se tedy spíš na ,,teplé" typy než na nás ,,zimy", ale i na mých očích vypadají hezky, jak můžete vidět na obrázku :-)
Přijde mi, že s těmito stíny se trošičku hůře pracuje, ale to je tím, že jsou barevné, a když chcete vystínovat celé oko, musí to být perfektní a nesmí být vidět žádné přechody :-)

 Jinak, když to shrnu, stíny jsou super, ale úplně odvařená z nich nejsem, z toho, co jsem o nich slyšela, jsem možná měla vyšší očekávání, takže jsem kvůli tomu nebyla už tak překvapená, každopádně bych tuto značku zařadila mezi ty kvalitnější, které jsem doposud vyzkoušela :-)

Doufám, že jste zdárně dočetly až do konce, recenze byla dnes trošičku delší, ale aspoň mám jistotu, že jsem vám řekla vše, co jsem chtěla!

Schválně mi napište, co říkáte vy na značku Inglot a jestli s ní máte nějaké zkušenosti?

Mějte se hezky, holky moje!
T.


You Might Also Like

2 comments

  1. Já Inglotu osahala a vyzkoušela skoro všechno a... nic. :-D Transparentní pudr dražší na stejnou gramáž než Mary Kay, štětce žádná hitparáda. Nejvíc mě zaujal rozjasňující pudr v krabičce, ale jsou v něm viditelné třpytky, takže spíš disco pudr. :-D Celkem mě to mrzelo, asi jsem vybíravá.

    OdpovědětSmazat
  2. Od teto znacky mam rada tvarenku.
    http://style-and-smile15.blogspot.co.uk

    OdpovědětSmazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!