beauty INSPIRACE

F&F / FALL FAVORITES /

13:29Unknown


Ahoj holky! Jak si užíváte volný den? My jsme si hezky přispali, k snídani jsem po dlouhé době udělala palačinky s jahodovou marmeládou od babičky a teď přemýšlím, co ukuchtím k obědu - nějaké tipy? Jinak plánuji dělat celý den věci, které mě baví, no dobře musím udělat něco do školy a do práce, ale potom si plánuji jen číst, zajít do fitka a mazlit se s naším kocourem :-)

Dneska mám pro vás článek s takovými mými podzimními  - must have - produkty, tak jdeme na to!


Na podzim mi nesmí chybět jak doma, tak v každé kabelce krém na ruce, jakmile začne být venku trochu zima, mám je šíleně vysušené a kůže mě pěkně pne. Kromě krému na ruce od Mary Kay, který patří mezi moje nej, mám teď v kabelce i tento voňavý růžový poklad od Valentina


Jakmile u sebe nemám balzám na rty, je to pro mě peklo.  Není nic horšího než vysušené, olupující se rty, na kterých jsou vidět vrásky. Mým nejoblíbenějším balzámem je tato vazelínka od Mary Kay - on je to v podstatě vzorek intenzivního vyživujícího krému, takže žádný balzám, ale má vazelínkovou strukturu, která je růžová a nádherně voní a hlavně hydratuje! Nic jiného bych už si na pusu nedala :-)
         

Podzim je období knížek! Řeknu vám, že během roku toho rozhodně nenačtu tolik, co na podzim a v zimě. Mám ráda knížky všeho druhu, ale poslední dobou jsem si oblíbila lehce esoterické knížky a knížky o osobním rozvoji, možná si klepete na hlavu, ale zkuste je! Na rozdíl od jiných knížek jsou plné zajímavých myšlenek a člověk si z nich něco odnese. Knížka na obrázku se mi moc líbí, je o vztazích, lásce a lidech a jsou v ní opravdu zajímavé myšlenky. Autor v ní píše, že pokud si neuděláte vztah k sobě samému, tak nikdy nebudete mít dokonalý vztah s lidmi, já myslím, že na tom něco bude! Určitě si ji přečtěte!


Podzim mám také spojen s novou vůní, zrovna teď používám tuto od Mary Kay, je vážně skvělá, psala jsem o ní už ZDE. A co mi rozhodně na podzim nesmí chybět, je teplá šála! Šála na fotce je z F&F a měla jsem z ní vážně velkou radost, když jsem ji našla ve slevě. Bohužel jsem z ní radost už neměla, když jsem si ji vzala k novému kabátku, šála totiž nehorázně pelichá a celý kabát mi zničila! Takže ji asi budu používat jen na focení, což je škoda, protože ten materiál je taaak příjemný - nějaký tip, co s tím? :-)Blahopřeji všem, kteří dočetli až do konce! Dnes jsem se trochu rozepsala :-D
Jaké produkty nesmí na podzim chybět vám?
Užívejte volna, holky!
T.


You Might Also Like

6 comments

 1. Já bych se neobešla bez svetrů, kabátů a pomády na rty :)

  http://www.obycejny-blog.blogspot.com

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No svetry a kabáty, o těch ani nemluvím, bez nich bych zmrzla :-D Děkuji Evi za komentář!

   Smazat
 2. Mě nesmí chybět kabát, chlupatá vestička, pomáda a oblíbený parfém :)
  Meet My Lovely World

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chlupaté vestičky se mi tak moc líbí! Bohužel jsem ještě nenašla žádnou, která by mi padla :-) Děkuji za milý komentář!

   Smazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!