DIY INSPIRACE

CHANGE YOUR BACKGROUND, CHANGE YOUR MIND

8:00Unknown


 Jak už asi víte, podzim patří mezi mé nejoblíbenější období, ale tyhle dnyzabíjejí! Venku je pochmurno, mlha, že by se dala krájet a prší a prší! Tyhle dny jsou fajn, když nemusíte nic dělat a můžete den trávit s knížkou a teplým čajem v ruce, nejsou však zcela dobré, když máte hromadu práce a potřebujete být kreativní a produktivní

V těchto dnech potřebuji mít kolem sebe zejména kreativní prostředí, a to doslova všude! A hlavně na mém pozadí počítače. Počítač je totiž věc, se kterou trávím dost času, jak psaním článků pro vás, tak prací pro firmu, ve které jsem zaměstnaná. A ke všem těmto činnostem potřebuji dávku inspirace, takže jsem hledala veselé a barevné tapety plné energie a našla jsem opravdu úžasné, a tak jsem si řekla, že se s vámi o ně podělím! 
Skoro všechny jsou z TÉTO ÚŽASNÉ WEBOVÉ STRÁNKY, kterou musíte navštívit
/ a další kupu tapet najdete na Pinterestu /
 Také měníte rády často tapety? :-)
Pokud by se vám nějaká z těchto tapet líbila a nemohli jste ji najít, klidně mi napište na e-mail a já vám ji ráda zašlu! 

Mějte se krásně!
T.


You Might Also Like

6 comments

 1. Paráda, krásne tapety.. Zrovna budem kupovať nový mobil a už rozmýšľam ako si ho vyzdobím, takže tento článok mi prišiel maximálne vhod! Skvelé, ďakujem zaň :)

  Sue Diamond

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to jsem ráda, že článek inspiroval! :-D Naprosto to chápu, já i když už nemám nejnovější mobil, tak to potřebuji často měnit :-)

   Děkuji za komentář!

   Smazat
 2. Odpovědi
  1. Jsem ráda, že se líbí! Děkuji za komentář :-)

   Smazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!