CESTOVÁNÍ lifestyle

ONE DAY AT THE SEASIDE

8:00Unknown


Krásný pátek, holky moje!
Mám pro vás první sérii fotek z našeho polského "roadtripu". Tyhle fotky jsou moje nejoblíbenější. Jsou ze dne, kdy jsme se z Gdaňsku vydali do Gdyně a následně do Sopot k moři! Moře od malička miluju, mohla bych u něj strávit hodiny a nasávat vzduch provoněný solí. Musím říct, že moře v Gdyni a Sopotech bylo to nejhezčí, jaké jsem v životě viděla! Připadala jsem si jako v ráji! Nikde nikdo, žádné davy dychtivých plážových povalečů, jen my, racci, labutě, vlny, písek a lodě!

Nejkrásnější místo z celého výletu pro mě bylo rozhodně sopotské molo! Šli jsme po něm daleko do moře, moře bylo rozbouřené, ale svítilo sluníčko, vlny narážely na dřevěné trámy, místy nás pěkně nahazovaly, vítr fučel jako o život, a uprostřed toho všeho jsem se cítila naprosto jinak, uvolněně, vyrovnaně a spokojeně! 
Chtěla jsem vám na molu vyfotit více fotek, ale zákon schválnosti funguje správně a vybil se mi fotoaparát. Na druhou stranu jsem si opravdu mohla vychutnat přítomnost, procházet se sem a tam a krmit racky!

 

 

 


Máte rády moře? U jakého se vám nejvíce líbilo? :-)
Co plánujete na víkend?
Mějte se krásně!
T.

You Might Also Like

2 comments

  1. Chci v Brně taky jedno moře, prosím!

    OdpovědětSmazat
  2. To vypada nadherne. Skoda ze CR taky nema more, to bych tam byla "nakvasena" taky porad :-)

    OdpovědětSmazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!