food lifestyle

PANNA COTTA THURSDAY

19:40Unknown
Ahoj holky!
Dneska jsem tu jenom na skok, chtěla jsem vás pozdravit a poděkovat vám za to, že čtete a tak hezky komentujete můj blog! Díky vám se teď rýsuje spoousta nových spoluprácí a soutěží, tak doufám, že vám tím udělám radost!


Dneska jsem byla v tomto týdnu naposled v práci, a tak jsme si s přítelem udělali hezké odpoledne! Každý den je, co slavit :-) Zašli jsme na kafčo a k tomu jsem si dala tuhle mňamku! Většinou se snažím odolat, ale tentokrát to nešlo, však to zítra ve fitku vyběhám :-)
Taky jsem si koupila dvě nové knížky (v tomhle jsem jak malé dítě, knížky mi dělají velkou radost, rozhodně větší než nějaký šperk), takže vám je brzy ukážu, plány na dnešní večer jsou tedy jasné, zachumlám se do peřin a budu si číst !
Co máte v plánu vy?
Krásný večer!
T.You Might Also Like

9 comments

 1. Jů, kde jste byli v kavárně? Ta panna cotta vypadá extra dobře :) A z těch rozvíjejících se spoluprací jsem úplně nadšenááá, konečně se celý blogování dalo pořádně do pohybu :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je Aničko u nás v Campus Squere obchodním centru, kavárna Julius Meinl, mají tam dobroty, ale je to dost drahý, jsou to vždycky druhý Vánoce, když tam jdeme :-D

   Smazat
 2. Mnam, panna cotta vypada uzasne :-) moc drzim palce se spolupracemi! Je to super!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Byla moc dobrá! :-) Jéé děkuji! Příští týden bude soutěž, tak doufám, že se zapojíš! :-) Děkuju za komentář! :-)

   Smazat
 3. Ta panna cotta vypadá opravdu skvěle, čokoláda a maliny, aaa <3 Jen užívej, relax je potřeba! Můj večer je zatím otevřený, ale asi něco poklidného s přítelem :)

  Pieces of FRECKLED style

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když ji vidím na těch fotkách, tak se mi znovu sbíhají sliny :-D Aano, relax, relax a zase relax, ještě, že už je víkend! :-) Tak si ten večer hezky užijte! Děkuju za komentář Eliško!

   Smazat
 4. To je lákavé, také bych neodolala. S těma knížkama to mám stejně, ale šperky také neopovrhuji :-)) !

  OdpovědětSmazat
 5. A jéje, tohle jsem jako "obyvatel" kampusu vidět nechtěla!! :D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To mi povídej, já to tam mám 5 minut z domu :-) A teď je v Campuse nově otevřená kavárna/bistro Sklizeno, hned vedle České Spořitelny, také chuťový zážitek! :-) Pošli mi svůj blog brňando! Děkuju za komentář!

   Smazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!