INSPIRACE Inspiration

DO WHAT YOU LOVE, LOVE WHAT YOU DO!

21:32UnknownAhoj holky!
Dneska jsem tu jenom na rychlo, protože balím kufřík do Krakova :-)
Chtěla jsem vám jen říct, dělejte v životě, to co máte rády, a na to ostatní se vykašlete! Myslím si, že je to ta nejlepší rada, kterou jsem kdy dostala! 

Proč vám to ale píši, mě samotné trvalo trochu déle, než jsem si to uvědomila, a tak nechci abyste vy, moje kamarádky, marnily čas!
Přes půl roku jsem byla v práci, ke které jsem neměla absolutně vztah, administrativa a já to nejde prostě dohromady :-D Až teď jsem našla odvahu a řekla tomu konec, a dneska jsem byla v mé nové práci, kde konečně dělám, to co mě baví a je to strašně fajn pocit, když si to na konci dne můžete říct!
Do toho jsem se pustila do dalšího mého cíle, naučit se malovat, hrozně se mi líbí módní ilustrace a i když jsem nikdy nemalovala naopak jsem se tomu dost vyhýbala, opravdu jsem se do toho zamilovala! Mám doma kufřík plný pastelek, fixek, tužek a pilně tvořím!
Opět se mi potvrdilo, že pokud vás něco baví, tak vám to půjde od ruky samo :-)CO máte rády vy, co vás baví? Napište mi to do komentářů! :-)
Krásný víkend kočky!
T.

You Might Also Like

10 comments

 1. Kreslíš hrozně pěkně :) Mě vždycky hrozně bavilo psaní, i když spousta lidí píše určitě líp než já, tak jsem od malička hrozně ráda psala jakékoliv příběhy a články :) Proto tak miluju dělat blog :3 :)

  Me Adelaida

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji za krásný komentář! :-) To vůbec neřeš! Já taky vím, že spousta lidí kreslí lépe než já, jestli tě to baví, tak to prostě dělej! :-) Máš krásný blog :-)

   Smazat
 2. Mňa baví najviac spev a tanec a obom sa momentálne venujem, spevu som sa venovala takmer od detstva, tancu až teraz, nie som síce profesionál, ale baví ma to, keď spievam alebo tancujem napĺňa ma to takou radosťou a energiou, že sa to až nedá opísať, vtedy som vo svojom svete a šťastná.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tancování mám také ráda, ale nějak jsem se k němu ještě nedostala:D Přesně chápu, jak to s tou radostí a energií myslíš! :-) Děkuju za moc krásný komentář!

   Smazat
 3. Krásne kreslíš :O
  www.aduliksun.blogspot.sk

  OdpovědětSmazat
 4. Ten obrázek je super :) To je jen tužkou?
  HollyChicc

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejdříve jsem si to předkreslila tužkou a potom obtáhla černou fixkou :-) Moc děkuji za komentář!

   Smazat
 5. svatá pravda! :) já vždycky milovala koně a ten pohled z koňského sedla je opravdu k nezaplacení. tak nějak jsem se jich ale vzdala kvůli škole, příteli a fakt mě to mrzí, takže přemýšlím, že bych se do sedla znovu vyšvihla.

  OdpovědětSmazat
 6. Terez, zlatá slova. Nebo ještě bych dodala, že by člověk měl dělat něco, co má podle něj smysl. V práci se nadřu, ale vím, že dělám něco pro ostatní lidi a hlavně pro tu naši planetu :)

  http://www.obycejny-blog.blogspot.com

  OdpovědětSmazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!