fashion INSPIRACE

WARDROBE ESSENTIALS and SUNDAY THOUGHTS

11:53Unknown


Krásnou neděli všem! Jak trávíte víkend ženy? Já jsem na víkend mimo Brno, opět v mém rodném městě. Omlouvám se, že píši článek až po takové době, ale přiznám se, že jsem na to celý týden neměla náladu. Našemu nejlepšímu kamarádovi umřela minulý týden maminka, z ničeho nic, ze dne na den :-( Nechci tady s Vámi sdílet negativní věci, ale myslím, že to k životu patří a je dobré o tom mluvit, lidé si poté uvědomí hlavní životní hodnoty, na které se dost často zapomíná... Nezapomeňte si tedy užívat život, neřešte kraviny, dělejte, co máte rádi, rozdávejte lásku všude kolem sebe, radujte se  z maličkostí a zapomeňte na všechny křivdy a hádky, které se vám staly, vždyť, to nemá vůbec cenu! :-)

Dneska vám ukážu pár nových kousků, které jsem si pořídila do své už tak přecpané skříně :-) Určitě je znáte z videa, a pokud ne seznamte se! :-) Jsem ráda, že jsem konečně sehnala džínovou košili, která mi sedí, je to univerzální kousek, který se hodí naprosto ke všemu, v létě k šortkám, bílým jeansům, v zimě se dá na ni hodit svetřík a nechat ledabyle vykukovat límeček a pokaždé to bude vypadat hezky :-)
Velkou radost mi také udělaly krajkové ponožky do balerínek, je to zvláštní se bavit o ponožkách, ale uznejte, nevypadají zatraceně dobře? :-D Tohle jaro jsem se do krajek naprosto zamilovala!
A poslední kousek je krajkové tričko v krásné zářivé lososové barvě, které má na sobě vyšité kytičky z kamínků, co dodat, je prostě boží a od té doby, co ho mám nic jiného nenosím :-) PS: vše je z F&F..

Co jste si pořídili do své garderoby vy? Nakupujete často? Co je pro vás jasným must - have kouskem?
Krásný týden krásky!
T.

You Might Also Like

1 comments

  1. Vždycky si říkám, že život je potřeba žít a neplánovat moc dopředu, protože člověk (bohužel) nikdy neví co bude a co se může během jedné vteřiny změnit . Proste klasické, ale ne snad "trapné" , carpe diem.... A to mluvím z osobních zkušeností.
    Jinak vychytané ponožtičky! :-) u nás nejvíc poslední dobou zásobuji šatník svých dcer (oblíbila jsem si anglický secondhand), ale já sama musím mimt vždy alespoň 2-3 trička s nějakým bláznivým obrázkem, který mi zvedne náladu jakmile si jej obléknu :-)

    OdpovědětSmazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!